Ajurvéda Jubilee

DRAHOKAMOVÁ ZMES AJURVÉDA JUBILEE

oranžový kalcit – mliečny opál – krištáľ – lapis lazuli – granát – karneol – ametyst

Ajurvéda Jubilee bola vytvorená k 10. výročiu pôsobenia VitaJuwel® na celosvetovom trhu. Ide o špeciálnu limitovanú edíciu drahokamovaných fiol a osobných fliaš ViA.

Ajurvédskej učenie DHATU sa opiera o sedem základných energetických centier v ľudskom tele. Každý zo siedmich drahokamov v tejto zmesi symbolizuje jedno centrum. Táto drahokamová zmes je limitovaným produktom VitaJuwel® a s jej vznikom spojil svoje meno Walter von Holst, predstaviteľ moderného smeru liečenia drahými kameňmi. Symbolika špirálovitého tvaru fioly spoločne s kameňmi vnútri vytvárajú z Ajurvédy mocný nástroj a dokonalý skvost.

Charakteristika drahokamov

ORANŽOVÝ KALCIT zabezpečuje spojenie s vyšším vedomím. Pomáha nám priblížiť sa k vyššej múdrosti. Je ochranným kameňom, ak sa podrží v ruke, dodáva telu energiu. Udržuje v rovnováhe city, odstraňuje strach, pomáha prekonávať depresie. Odstraňuje problémy a maximalizuje náš potenciál. Účinne čistí a nabíja nižšou čakry (najmä sexuálne a solar plexu). Oranžový kalcit napomáha liečiť žlčník a črevné poruchy, výborný účinok má na dráždivé hrubé črevo, pôsobí priaznivo na rozmnožovacie systém a odstraňuje z tela hlieny.

MLIEČNY OPÁL má silu upraviť nevyrovnané emócie a zvyšuje ľudskú sebadôveru. Je jedným z kameňov s najsilnejšími liečivými účinkami. Je známy ako kameň nádeje a šťastie. Verným partnerom prináša lásku a šťastie ... Rozvíja psychické sily, prináša optimizmus a zosilňuje pozitívne charakterové vlastnosti. Pomáha regenerovať psychické sily, je dobrým sprievodcom na spirituálne ceste, napája nás na nevyčerpateľný zdroj životnej sily. Tento kameň rozpúšťa staré bloky a neistoty zakorenené hlboko v nás, odhalí nás v našej prirodzenej kráse, v celistvosti.

KRIŠTÁĽ je univerzálnym, najúčinnejším liečivým kryštálom na svete. Veľmi silne zosilňuje energiu - pohlcuje ju, uvoľňuje a reguluje, uvádza ju do úplnej harmónie. Po- vzbudzuje psychiku, jasnozrivosť, samostatnosť, pomáha sebazdokonalenie, ochraňuje pred všetkým zlým a negatívnym, zvyšuje naše duchovné sily, harmonizuje, odstraňuje bloky a stáva sa zrkadlom našej duše, čistí a chráni auru, zaisťuje kľudný spánok. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické žiarenie, čistí geopatogénne zóny. Pôsobí na korunnú čakru a ostatné čistí. Pri meditácii dokáže odfiltrovať všetky rušivé vplyvy. Možno ho použiť ako regulátor pre ostatné kamene. Vhodný na všetky zdravotné problémy, vrátane duševných. Tíši bolesti hlavy a zubov, neurologické a črevné ťažkosti, nevoľnosti, podporuje zažívací trakt, posilňuje imunitu, uvádza telo do rovnováhy, zvyšuje laktáciu.

LAPIS LAZULI je kameňom hlbokej meditácie, vedie k zážitku prítomného okamihu, rozpúšťa stres a odbúrava hlboko zakorenené bloky v podobe ostychu, nerozhodnosti či neprůbojnosti. Navracia myseľ a telo do rovnováhy, vnáša do života hlboký zmysel v podobe dosiahnutia osobných cieľov v rovine racionálne i duchovnej. Tlmí ťažkosti sprevádzajúce migrény, znižuje horúčku, obnovuje narušenú imunitu, napomáha detoxikáciu organizmu. Ochraňuje, a to predovšetkým deti. Dodáva odvahu, zvyšuje psychické vedomie, udržuje v rovnováhe 5. čakru a otvára 6. čakru. Prináša súcit, poctivosť a čestnosť. Odstraňuje problémy s komunikáciou, učia načúvanie druhým. Odhaľuje vnútornú pravdu, umožňuje sebavyjadrenie bez lipnutie na kompromisoch. Podporuje kreativitu, zosilňuje myšlienky a vnáša do nich jasný pohľad. Upevňuje vzťahy, odstraňuje krutosť a utrpenia.

GRANÁT je kameňom srdcovej a koreňovej čakry. Granát prebúdza vášeň k životu, vlieva krv do žíl. Je symbolom lásky, ohňa a krvi, šťastie a bohatstvo. Chráni nás pred úrazmi, skrytým nebezpečenstvom či uhranutím. Má pozitívny vplyv na medziľudské vzťahy, pomáha preniesť sa cez krízy či silná psychická traumy, chráni pred depresiami a napomáha odstraňovať ich príčiny. Zaháňa pocity beznádeje, vyvádza z bezvýchodiskovej situácie. Robí nás orientované navonok ohrozenia negatívnymi energiami, udržuje rovnováhu v organizme, regeneruje ho, má hojivé účinky na srdce, slezinu, problémy s chrbticou.

KARNEOL je elementom Ohňa. Jeho energia obnovuje vitalitu, motiváciu a silne stimuluje tvorivosť. Upokojuje dramatické situácie. Jeho prítomnosť napomáha vyrovnať sa s priebehom životného cyklu a tým rozpúšťa strach zo smrti. Dodáva odvahu, prináša pozitívny pohľad na život, rozháňa apatiu a motivuje k úspechu. Napomáha prekonať závislosti a získať naspäť vieru v seba samého. Pomáha preniknúť až k samej podstate, dodáva vytrvalosť. Predchádza kožným ochorením, zastavuje krvácanie z nosa a pomáha pri krvných ochoreniach, dodáva silu a vitalitu, zvyšuje plodnosť, lieči frigiditu a im- potenciu, artritídu, reumatizmus, kosti a šľachy, neurózy a depresie.

AMETYST je neodmysliteľným sprievodcom na vašej spirituálnej ceste. Chráni vás a sprevádza vnútorným rastom, vedie k rovnováhe a zabezpečuje, aby ste na tejto ceste boli plne sústredení. Upokojí vás a tým dáva možnosť lepšie počuť svoj vnútorný hlas. Pomáha pri poruchách spánku, umírňuje smútok. Ak je ametyst nablízku, vaše osobné ciele sa stávajú zreteľnejší. Ametyst výborne hojí kožné problémy, zranenia či opuchy, podporuje imunitu, blahodarne pôsobí na črevá a tráviaci trakt, mierni žalúdočné ťažkosti, uľavuje od utrpenia počas ataky migrény. Užiť ho možno pri zmiernení strese, liečenie alkoholizmu, posilnenie lásky, pokoja, ochrany, šťastie, odvahy.

Zdroj: vitajuwel.sk, Nefertitis

Oranžový kalcit – mliečny opál – krištáľ – lapis lazuli – granát – karneol – ametyst
Fľaša ViA – Ajurvéda Jubilee
Set karafa ERA + fiola Ajurvéda Jubilee
Set karafa GRANDE + fiola Ajurvéda Jubilee
 
 

Produkty s touto směsí

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku