Luna

DRAHOKAMOVÁ ZMES LUNA

mesačný kameň (labradorit) – krištáľ

Mesačný kameň (labradorit) je energeticky prepojený s pravidelnými prírodnými cyklami. Tým, ako Mesiac riadi napríklad príliv a odliv, nám zreteľne ukazuje, aké mocné postavenie v prírode zastupuje. Teda aj v živote každého z nás. Luna je symbolom ženstva a takmer každá žena si uvedomuje, ako sa cykly Mesiaca odrážajú na jej tele či vnútornom rozpoložení. Mesačný kameň je úspešne používaný v alternatívnej medicíne pre liečenie ženských problémov. Drahokamová zmes Luna zreteľne harmonizuje prirodzené cykly vášho života, posilňuje vašu ženskosť, silu tvorenia a intuíciu. Ak sa chcete spojiť so svojou vnútornou Ženou, prijmite do svojho života Lunu.

Charakteristika drahokamov

MESAČNÝ KAMEŇ / LABRADORIT je energeticky prepojený s pravidelným prírodnými cyklami, je mystickým a ochranným kameňom. Vnáša svetlo do života, je kameňom ezoterického poznania. Podporuje rozvoj intuície a prináša nové myšlienky, odstraňuje negatívne energie útočiace na auru. Potláča strach, neistotu, zvyšky starých sklamanie, posilňuje vieru v samých seba. Upokojuje príliš aktívnu myseľ, vyvoláva potlačované spomienky na minulosť, prináša silu a vytrvalosť, je kameňom premeny. Napomáha liečiť prechladnutie, reumatizmus, uľavuje napätie pri menštruácii, upravuje rovnováhu hormónov, metabolizmus, odstraňuje stres, znižuje krvný tlak, hľadá a lieči príčiny nerovnováhy.

KRIŠTÁĽ je univerzálnym, najúčinnejším liečivým kryštálom na svete. Veľmi silne zosilňuje energiu - pohlcuje ju, uvoľňuje a reguluje, uvádza ju do úplnej harmónie. Povzbudzuje psychiku, jasnozrivosť, samostatnosť, pomáha sebazdokonalenie, ochraňuje pred všetkým zlým a negatívnym, zvyšuje naše duchovné sily, har- monizuje, odstraňuje bloky a stáva sa zrkadlom našej duše, čistí a chráni auru, zaisťuje kľudný spánok. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické žiarenie, čistí geopatogénne zóny. Pôsobí na korunnú čakru a ostatné čistí. Pri meditácii dokáže odfiltrovať všetky rušivé vplyvy. Možno ho použiť ako regulátor pre ostatné kamene. Vhodný na všetky zdravotné problémy, vrátane duševných. Tíši bolesti hlavy a zubov, neurologické a črevné ťažkosti, nevoľnosti, podporuje zažívací trakt, posilňuje imunitu, uvádza telo do rovnováhy, zvyšuje laktáciu.

Zdroj: vitajuwel.sk, Nefertitis

Mesačný kameň (labradorit) – krištáľ
Fľaša ViA - Luna
Set karafa ERA + fiola Luna
Set karafa GRANDE + fiola Luna

Produkty s touto směsí

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku