Navždy mladý

DRAHOKAMOVÁ ZMES NAVŽDY MLADÝ

akvamarín – aventurín – dymový kremeň (záhneda) – krištáľ

Voda je elixírom života. Je veľmi dôležitá pri detoxikácii nášho tela, je ideálnym transportným prostriedkom k vylúčeniu toxických nečistôt nahromadených v jednotlivých orgánoch. Je naivné domnievať sa, že toto zanesenie spôsobuje iba nezdravá strava. Naše telo sa stáva toxickým tiež neschopnosťou odbúravať negatívne energie, ktoré vznikajú stresom, strachom, ale aj blízkosťou negatívnych ľudí, nespokojnosťou v zamestnaní, trápením sa pre druhých, ... atď. Aventurín je liečiteľmi odporúčaný pre zotavenie a regeneráciu buniek, akvamarín pre vnútorné očistenie, dymový kremeň (záhneda) pre odbúranie stresu. Takto uvoľnená myseľ aj telo potom ideálne spĺňajú podmienky pre úspešnú detoxikáciu.

Charakteristika drahokamov

AKVAMARÍN priaznivo pôsobí na krčnú čakru. Má výrazne upokojujúce účinky, uvoľňuje psychické bloky, rozpúšťa nervozitu, trému či obavy z nadchádzajúcich udalostí. Vnáša svetlo do duše, zaháňa smútok, prináša šťastie a niekedy tiež bohatstvo. Vibrácie akvamarínu eliminuje prejavy depresie, prebúdza duchovné vnímanie, odvahu a tvorivosť. Liečivo pôsobí v oblasti hlavy - napomáha pri bolestiach zubov a ďasien, pri odstraňovaní porúch zraku či reči, zmierňuje prejavy astmy a kašľa.

AVENTURÍN sa používa k rušeniu negatívnych geopatogénnych zón v domovoch i záhradách, pohlcuje elektromagnetický smog, ochraňuje pred žiarením z mobilného telefónu. Posilňuje riadiace a rozhodovacie schopnosti, zvyšuje vnímavosť a vytrvalosť, povzbudzuje kreativitu. Schopnosťou pôsobiť v minulosti harmonizuje súčasnosť. Udržuje rovnováhu medzi ženskou a mužskou energiou. Priaznivo ovplyvňuje štítnu žľazu, pôsobí preventívne proti arterioskleróze či alergiám. Optimalizuje krvný tlak, podnecuje metabolizmus, znižuje hladinu cholesterolu, uľavuje od migrén, veľmi priaznivo ovplyvňuje zrak. Lieči nadobličky, srdce, dutiny, svalový a urogenitálny systém.

DYMOVÝ KREMEŇ / ZÁHNEDA je vynikajú pri rozpúšťaní strese - prináša úľavu od strachu, rozháňa depresie a navodzuje stav emocionálneho pokoja. Pomáha prekonávať ťažké situácie a dodáva silu pri rozhodovaní. Potláča nočné mory, zvyšuje sústredenosť a odstraňuje problémy v komunikácii. Neutralizuje negatívne vibrácie, zaháňa geopatogénne stres a pohlcuje elektromagnetický smog. Do okolitého priestoru prináša pozitívnu energiu, vie očistiť myseľ počas meditácie. Veľmi účinne uzemňuje a ukotvuje - je silne napojený na zemskú a základnú čakru. Navracia energiu pri liečbe rádioaktivitou či chemoterapiou. Uľavuje od bolesti a uvoľňuje kŕče.

KRIŠTÁĽ je univerzálnym, najúčinnejším liečivým kryštálom na svete. Veľmi silne zosilňuje energiu - pohlcuje ju, uvoľňuje a reguluje, uvádza ju do úplnej harmónie. Povzbudzuje psychiku, jasnozrivosť, samostatnosť, pomáha sebazdokonalenie, ochraňuje pred všetkým zlým a negatívnym, zvyšuje naše duchovné sily, harmonizuje, odstraňuje bloky a stáva sa zrkadlom našej duše, čistí a chráni auru, zaisťuje kľudný spánok. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické žiarenie, čistí geopatogénne zóny. Pôsobí na korunnú čakru a ostatné čistí. Pri meditácii dokáže odfiltrovať všetky rušivé vplyvy. Možno ho použiť ako regulátor pre ostatné kamene. Vhodný na všetky zdravotné problémy, vrátane duševných. Tíši bolesti hlavy a zubov, neurologické a črevné ťažkosti, nevoľnosti, podporuje zažívací trakt, uvádza telo do rovnováhy.

Zdroj: vitajuwel.sk, Nefertitis

Akvamarín – aventurín – dymový kremeň (záhneda) – krištáľ
Fľaša ViA - Navždy mladý
Set karafa ERA + fiola Navždy mladý
Set karafa GRANDE + fiola Navždy mladý

Produkty s touto směsí

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku