Ochránca

DRAHOKAMOVÁ ZMES OCHRÁNCA

turmalín (čierny) – ametyst – krištáľ

Otvorená myseľ je vstupnou bránou pre osobný rast či k pochopeniu zákonov univerza. Ak je však niečo široko otvorené, je potrebné mať pre to vytvorenú dômyselnú ochranu. Nie každá návšteva je za touto bránou vítaná a nie vždy je nevítaná návšteva vopred odhalená. Všetci vieme, čo dokáže narobiť napríklad zdanlivo neškodná, ale vtieravá, negatívna myšlienka ... Ametyst spoločne s čiernym turmalínom sú stáročiami osvedčenia sprievodcovi na našej ceste životom. Sú teda úplne perfektným ochranným štítom roztiahnutým nad našou mysľou - tou, ktorá práve objavuje duchovnú podstatu bytia. So zmesou Ochranca ste na svojej ceste úplne v bezpečí.

Charakteristika drahokamov

AMETYST je neodmysliteľným sprievodcom na vašej spirituálnej ceste. Chráni vás a sprevádza vnútorným rastom, vedie k rovnováhe a zabezpečuje, aby ste na tejto ceste boli plne sústredení. Upokojí vás a tým dáva možnosť lepšie počuť svoj vnútorný hlas. Pomáha pri poruchách spánku, umírňuje smútok. Ak je ametyst nablízku, vaše osobné ciele sa stávajú zreteľnejší. Ametyst výborne hojí kožné problémy, zranenia či opuchy, podporuje imunitu, blahodarne pôsobí na črevá a tráviaci trakt, mierni žalúdočné ťažkosti, uľavuje od utrpenia počas ataky migrény. Užiť ho možno pri zmiernení strese, liečenie alkoholizmu, posilnenie lásky, pokoja, ochrany, šťastie, odvahy.

ČIERNY TURMALÍN je kameňom elementu Zeme. Prináša radosť, pohlcuje negatívne vibrácie, odstraňuje stres, zlosť, strach, je ochranným šamanským kameňom. Prepája, čistí a harmonizuje čakry, odstraňuje bloky z aury, udržuje v rovnováhe mužskú a ženskú energii.Napomáhá pochopenie seba samého i druhých, zvyšuje sebadôveru, nezávislosť a pomáha získať nadhľad. Ochraňuje - odvádza negatívnu energiu všetkého druhu, vťahuje do seba nepriaznivé pôsobenie iných ľudí, ich nenávisť a zlobu, odstraňuje stres, pozitívne vylaďuje myseľ, podporuje tvorivé myslenie, deaktivuje patogénne zóny, ničia škodlivé žiarenie prístrojov a počítačov. Posilňuje imunitu, chráni pred vírusovými ochoreniami, potláča bolesti, posilňuje nervový systém, chráni svaly a šľachy.

KRIŠTÁĽ je univerzálnym, najúčinnejším liečivým kryštálom na svete. Veľmi silne zosilňuje energiu - pohlcuje ju, uvoľňuje a reguluje, uvádza ju do úplnej harmónie. Povzbudzuje psychi- ku, jasnozrivosť, samostatnosť, pomáha sebazdokonalenie, ochraňuje pred všetkým zlým a negatívnym, zvyšuje naše duchovné sily, harmonizuje, odstraňuje bloky a stáva sa zrkadlom našej duše, čistí a chráni auru, zaisťuje kľudný spánok. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické žiarenie, čistí geopatogénne zóny. Pôsobí na korunnú čakru a ostatné čistí. Pri meditácii dokáže odfiltrovať všetky rušivé vplyvy. Možno ho použiť ako regulátor pre ostatné kamene. Vhodný na všetky zdravotné problémy, vrátane duševných. Tíši bolesti hlavy a zubov, neurologické a črevné ťažkosti, nevoľnosti, podporuje zažívací trakt, posilňuje imunitu, uvádza telo do rovnováhy, zvyšuje laktáciu.

Zdroj: vitajuwel.sk, Nefertitis

Turmalín (čierny) – ametyst – krištáľ
Fľaša ViA - Ochránca
Set karafa ERA + fiola Ochránca
Set karafa GRANDE + fiola Ochránca

Produkty s touto směsí

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku