Päť elementov

DRAHOKAMOVÁ ZMES PÄŤ ELEMENTOV

Ametyst – chalcedón – skamenené drevo – ruženín – modrý chalcedón

Ste si vedomí spirituálnej podstaty nášho bytia? Potom zbystrite, táto zmes by vám mohla byť bližšie než ktorákoľvek iná. Zmes 5 elementov vychádza z tradičnej čínskej medicíny, ktorá stavia na rovnováhe piatich prírodných živlov - drevo symbolizuje rast, voda je obrazom seba samého, krajina ako základ bytia, kov je silou a oheň vášňou. VitaJuwel® za každý z týchto piatich elementov dosadila jeden drahokam, aby bolo dosiahnutá dokonalá rovnováha vo vode, v zmesi aj hlboko vo vás.

Charakteristika drahokamov

RUŽENÍN je kameňom Baranov, Býkov, Váh a Rakov. Je symbolom krásy a bezpodmienečnej lásky, priateľstva a partnerských vzťahov. Prináša vnútornú rovnováhu, má schopnosť odbúravať stres, zlobu a ďalšie negatívne pocity, ktoré nám nedovoľujú uvoľniť sa. Ak máte vo svojej blízkosti ruženín, prirodzené obavy z akejkoľvek zmeny budú znateľne miernejšie. Vďaka jeho prítomnosti v sebe nájdete silu k odpusteniu. Ruženín má veľmi pozitívny vplyv na obličky a pečeň, na problémy v oblasti genitálií a močového ústrojenstva. Má tiež pozitívny význam pri liečení porúch mužskej plodnosti. Stimuluje činnosť nervového systému, je výborným pomocníkom pri zažívacích ťažkostiach, hojí povrchové zranenia kože.

AMETYST je kameňom Panien, Rýb, Baranov, Strelcov a Vodnárov. Tento drahokam je neodmysliteľným sprievodcom na vašej spirituálnej ceste. Chráni vás a sprevádza vnútorným rastom, vedie k rovnováhe a zabezpečuje, aby ste na tejto ceste boli plne sústredení. Upokojí vás, a tým dáva možnosť lepšie počuť svoj vnútorný hlas. Pomáha pri poruchách spánku, zmierňuje smútok. Ametyst hojí kožné problémy, zranenia či opuchy, podporuje imunitu, blahodarne pôsobí na tráviaci trakt, mierni žalúdočné ťažkosti aj migrény.

CHALCEDÓNY sú kameňmi Panien, Strelcov, Vodnárov i Rakov. Hovorí sa, že vedia zázraky. Vyjasňujú myseľ, miernia alebo úplne odbúravajú depresie a úzkosti. V ľudskom tele pôsobia komplexne, svojmu majiteľovi zaisťujú vitalitu aj vo vyššom veku.

SKAMENENÉ DREVO. Prepája v sebe kvality sveta stromov a kameňov. Vznikalo po stámilióny rokov z prastarých stromov zaplavených vodou bohatých na minerály. Je veľmi obľúbené ako amulet ochraňujúci pred nežiadúcimi energiami.

Zdroj: vitajuwel.sk, Nefertitis

Ametyst – chalcedón – skamenené drevo – ruženín – modrý chalcedón
Fľaša ViA – Päť elementov
Set karafa ERA + fiola Päť elementov
Set karafa GRANDE + fiola Päť elementov

Produkty s touto směsí

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku