Víno

DRAHOKAMOVÁ ZMES VÍNO

ametyst – krištáľ

Už starí Gréci vedeli, že kamene majú pozitívny vplyv na vodu a víno, a tak svoje víno obohacovali o ametyst, aby bolo jemnejšie a chutné. V gréčtine znamená ametyst "ten, kto nemôže byť znečistený". Vino síce nezaručí, že sa neopijete, ale rozdiel chuti vína po úprave touto zmesou je naozaj úžasný - víno je jemnejšie a lahodnejšie, zatiaľ čo si uchová svoje ovocné arómy. Táto Fiola naplnená ametystom a krištáľom má navyše unikátny stočený dizajn, ktorý jej pridáva na jedinečnosti.

Charakteristika drahokamov

AMETYST je kameňom Panien, Rýb, Baranov, Strelcov a Vodnárov. Tento drahokam je neodmysliteľným sprievodcom na vašej spirituálnej ceste. Chráni vás a sprevádza vnútorným rastom, vedie k rovnováhe a zabezpečuje, aby ste na tejto ceste boli plne sústredení. Upokojí vás a tým dáva možnosť lepšie počuť svoj vnútorný hlas. Pomáha pri poruchách spánku, zmierňuje smútok. Ak je ametyst nablízku, vaše osobné ciele sa stávajú zreteľnejšími. Ametyst výborne hojí kožné problémy, zranenia či opuchy, podporuje imunitu, blahodarne pôsobí na črevá a tráviaci trakt, mierni žalúdočné ťažkosti, uľavuje od utrpenia počas ataku migrény.

KRIŠTÁĽ je čírou odrodou kremeňa. Podporuje správnu funkciu štítnej žľazy aj ostatných orgánov v tele, je spoľahlivým prírodným tlmičom migrén či závratov. Krištáľ je symbolom čistoty vo všetkých podobách.

Zdroj: vitajuwel.sk, Nefertitis

Ametyst – krištáľ
Fiola - drahokamová zmes Víno
Karafa na víno + fiola Víno

Produkty s touto směsí

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku