Rovnováha

DRAHOKAMOVÁ ZMES ROVNOVÁHA

sodalit – chalcedón – krištáľ

Sodalit je pre nájdenie rovnováhy a vnútorného pokoja využívaný od nepamäti. Navyše nám umožňuje posilňovať medziľudskú komunikáciu, odtiaľ jeho pomenovanie "kameň básnikov". Môže nám snáď byť v dobe plnej zhonu, nepokoja a chaosu niečo viac prospešnejšie, ako niekoľko dúškov drahokamovej vody presýtenej energiou sodalitu? Pripustite, že s každou kvapkou tejto vody prispievate k duševnej rovnováhe a pokoja, teda k vlastnej vnútornej sile.

Charakteristika drahokamov

SODALIT je kameň s veľmi intenzívny vibrácií, spája logiku s intuíciou, prehlbuje meditáciu, rozvíja a upokojuje myseľ, potláča duševné zmätok, dodáva odvahu, prehlbuje koncentráciu a predstavivosť, chráni pred konfliktami. Odhaľuje príčiny obáv, fóbií, pocitov viny a zväzujúceho rokovaní, zvyšuje sebavedomie. Pomáha liečiť problémy spôsobené stresom, negatívnymi emóciami a strachom, posilňuje nervový systém. Čistí lymfatický systém i jednotlivé orgány, udržuje v rovnováhe metabolizmus, posilňuje imunitný systém. Znižuje horúčku, krvný tlak a priaznivo pôsobí na hlasivky, krk a hrtan - teda na piatu čakru.

CHALCEDON je kameň, ktorý vyháňa strach, depresie, hystériu a smútok. Rozháňa ilúzie, podporuje pokojné pocity, dodáva silu medziľudským vzťahom. Uvádza telo, myseľ a ducha do vzájomnej harmónie. Je tiež kameňom ochrany, zvlášť na cestách, pohlcuje negatívnu energiu a rozptyľuje negatívne myšlienky, zaháňa nočné mory a strach z tmy. Chalcedón dodáva krásu, silu, energiu a prináša úspech vo všetkých aspektoch nášho života. Prináša šťastie, pomáha liečiť nezacelené rany, zvyšuje telesnú energiu, pôsobí na obehový systém, žlčník, slezinu, kosti a oči, znižuje príznaky senility.

KRIŠTÁĽ je univerzálnym, najúčinnejším liečivým kryštálom na svete. Veľmi silne zosilňuje energiu - pohlcuje ju, uvoľňuje a reguluje, uvádza ju do úplnej harmónie. Povzbudzuje psychiku, jasnozrivosť, samostatnosť, pomáha sebazdokonalenie, ochraňuje pred všetkým zlým a negatívnym, zvyšuje naše duchovné sily, harmonizuje, odstraňuje bloky a stáva sa zrkadlom našej duše, čistí a chráni auru, zaisťuje kľudný spánok. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické žiarenie, čistí geopatogénne zóny. Pôsobí na korunnú čakru a ostatné čistí. Pri meditácii dokáže odfiltrovať všetky rušivé vplyvy. Možno ho použiť ako regulátor pre ostatné kamene. Vhodný na všetky zdravotné problémy, vrátane duševných. Tíši bolesti hlavy a zubov, neurologické a črevné ťažkosti, nevoľnosti, podporuje zažívací trakt, posilňuje imunitu, uvádza telo do rovnováhy, zvyšuje laktáciu.

Zdroj: vitajuwel.sk, Nefertitis

Sodalit – chalcedón – krištáľ
Fľaša ViA - Rovnováha
Set karafa ERA + fiola Rovnováha
Set karafa GRANDE + fiola Rovnováha

Produkty s touto směsí

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku