Pre deti

Červený jaspis / sodalit / oranžový kalcit / mechovy achát / aventurín

Ak ochutná váš malý škriatok chemicky sladenú limonádu, býva pomerne zložité priviesť ho späť na pitie čistej vody. Tá je pritom pre jeho organizmus nesmierne dôležitá. Táto zmes vám bude skvelým rozprávkovým pomocníkom - je predsa plná kúzelných kamienkov! A tie ich farby ...! Myslíte, že vaše dieťa dokáže odolať vode, v ktorej je potopený drahokamový poklad? Len veľmi ťažko, verte nám. Jeho prirodzená detská zvedavosť a nekonečná fantázia zvíťazia nad nechuťou k obyčajnej vode. Prítomnosť týchto drahokamov vo vašej domácnosti navyše nenásilne prehĺbi jeho vzťah k prírode.
 

Červený jaspis

Je elementom Ohňa, kameňom astrologických Baranov, Panien, Váh, Škorpiónov a Kozorožcov. Ochraňuje pred nežiaducou energiou. Odráža ju a vracia naspäť k jej zdroju - zaisťuje tak čisté energetické pole svojmu majiteľovi. Tento kameň ochraňuje, upokojuje, uzemňuje, vynáša na povrch vnútornú krásu a pôvab, veľmi dobre čistí krv i celý obehový systém.
 

Sodalit

Je elementom Vody, kameňom astrologických Vodnárov, Panien a Strelcov. Je sprievodcom na ceste k vnútornej rovnováhe, rozpúšťa v nás príčiny nerozhodnosti, hlboko uložených neistôt či pocitov bezmocnosti, ostychu a nervozity. Vedie k získaniu prirodzeného seba-vedomia, uvoľňuje v nás zdroj tvorivej energie. Odstraňuje problémy spôsobené psychickými blokmi, upravuje krvný tlak, detoxikuje organizmus, čistí lymfu, veľmi dobre pôsobí na imunitný systém svojho majiteľa.
 

Oranžový kalcit

Je elementom Vody, kameňom astrologických Rýb, Rakov, Blížencov a Levov. Ochraňuje nás, udržuje našu myseľ v rovnováhe, napomáha nachádzať príčiny depresií a vysporiadať sa s nimi. Jeho prítomnosť je doslova hrejivá, je zdrojom pocitu bezpečia a pohody, upokojuje nás a tým prehlbuje schopnosť sústredenia a analytického myslenia. Je dobrým pomocníkom pri problémoch so žlčníkom a poruchách tráviaceho ústrojenstva, odhlieňuje, upravuje funkciu čriev.

Avanturín

Je elementom Vzduchu, kameňom Panien, Váh, Baranov a Blížencov. Svojmu majiteľovi prináša šťastie, napomáha vnútornému upokojeniu, čistí okolie od negatívnych energií. Je výborným pomocníkom v boji s psycjhickými závislosťami, zvlášť vhodný pre odvykajúci fajčiarov, ale aj pri problémoch s reguláciou váhy. Regeneruje svalstvo, stimuluje metabolizmus, znižuje cholesterol, odstraňuje defekty pokožky - lupiny, ekzémy či akné.
 

Mechový achát

Je elementom Zeme, kameňom astrologických Panien, Strelcov, Rýb aj Blížencov. Svojmu majiteľovi navracia vnútornú rovnováhu, zaisťuje dlhovekosť. Je veľmi silno spätý s prírodou, prináša nové priateľstvá, ženami je jeho prítomnosť cenená vo všetkých fázach pôrodu. Je dobrým pomocníkom pri nachladnutí, mierni prejavy ochorenia, tlmí horúčky, uľavuje od kŕčov.
 

 

 č.1
Karafa ERA | Pro děti
Zdraví pro vaše skřítky..
Lahev ViA | Pro děti

Produkty s touto směsí

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku