Regenerácia

DRAHOKAMOVÁ ZMES REGENERÁCIA

smaragd – krištáľ

"Všetka zeleň prírody je uložená v smaragde." To sú slová známej liečiteľky Hildegardy z Bingenu. Smaragd v tejto zmesi je fascinujúci drahokam. Symbol nesmrteľnosti. Pitie dostatočného množstva vody ošetrenej energiou smaragdu je nevyhnutné, ak má naše telo zvládať všetky svoje prirodzené procesy. Smaragdová voda je najlepší spôsob, ako naštartovať zmenu. Drahokamová fiola či fľaša Via so zmesou Regenerácia je prírodná cesta k dobrej duševnej i fyzickej kondícii v akomkoľvek veku.

Charakteristika drahokamov

SMARAGD privoláva do nášho života vernosť a šťastie, partnerské vzťahy udržuje v rovnováhe, prináša priateľstvo, upokojuje city a spája nás s prírodou. Posilňuje pamäť, zvyšuje vnímavosť, ovplyvňuje vedomú aj podvedomú myseľ, udeľuje všetky poznanie minulosti, súčasnosti a budúcnosti. Je silným ochranným kameňom, počas spánku zadržiava nočnej žiarenia. V podnikaní zaisťuje dobré obchody, podporu odbytu a zvýšenie povedomia verejnosti o firme. Otvára srdcovú čakru. Jeho zelená upokojujúci farba blahodarne pôsobí na zrak, posilňuje unavené oči, obnovuje normálne videnie, pomáha pri šedom zákale, používa sa ako protijed, detoxikuje pečeň, má silný regeneračný účinok, upokojuje nervy, znižuje horúčku, potláča infekcie všetkého druhu, lieči chrbticu, svaly , reumatické ťažkosti, cukrovku, zvyšuje imunitu, reguluje krvný tlak a činnosť zažívacích orgánov.

KRIŠTÁĽ je univerzálnym, najúčinnejším liečivým kryštálom na svete. Veľmi silne zosilňuje energiu - pohlcuje ju, uvoľňuje a reguluje, uvádza ju do úplnej harmónie. Povzbudzuje psychiku, jasnozrivosť, samostatnosť, pomáha sebazdokonalenie, ochraňuje pred všetkým zlým a negatívnym, zvyšuje naše duchovné sily, harmonický vanizujú, odstraňuje bloky a stáva sa zrkadlom našej duše, čistí a chráni auru, zaisťuje kľudný spánok. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické žiarenie, čistí geopatogénne zóny. Pôsobí na korunnú čakru a ostatné čistí. Pri meditácii dokáže odfiltrovať všetky rušivé vplyvy. Možno ho použiť ako regulátor pre ostatné kamene. Vhodný na všetky zdravotné problémy, vrátane duševných. Tíši bolesti hlavy a zubov, neurologické a črevné ťažkosti, nevoľnosti, podporuje zažívací trakt, posilňuje imunitu, uvádza telo do rovnováhy, zvyšuje laktáciu.

Zdroj: vitajuwel.sk, Nefertitis

Smaragd – krištáľ
Fľaša ViA - Regenerácia
Set karafa ERA + fiola Regenerácia
Set karafa GRANDE + fiola Regenerácia

Produkty s touto směsí

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku