Zlatý okamih

DRAHOKAMOVÁ ZMES ZLATÝ OKAMIH

zlato – halit – granát

Zlatý okamih je zmesou zlata, temne červeného granátu a halitu. Uvoľnením energie týchto prírodných kameňov sa pitnej vode navracia jej pôvodná, prírodná forma. Kamene zmesi prepožičiavajú svoje liečivé vlastnosti, granát ju navyše predurčuje Baranom, Škorpiónom, Vodnárom či Levom. Zlato, ručne vyťažené z rieky Rýn, dodáva zmesi nádych mágie. Drahokamová Fiola či fľaša Via so zmesou Zlatý okamih sú luxusným darčekom pre vaše zlatíčka.

Charakteristika drahokamov

ZLATO je prírodný prvok hojne využívaný v klasickej medicíne. Nesmierne cenené je v spirituálnych oblastiach pre schopnosť obnovy, nekonečnej regenerácie, má schopnosť zastaviť starnutie. Svojou prítomnosťou zaisťuje pitnej vode plnú chuť a neustálu čerstvosť.

GRANÁT je elementom Ohňa, kameňom astrologických Levov, Baranov, Vodnárov a Škorpiónov. Má pozitívny vplyv na medziľudské vzťahy, pomáha nám preniesť sa cez krízy či silné psychické traumy, chráni pred depresiami a napomáha odstraňovať ich príčiny. Robí nás orientované navonok ohrozenia negatívnymi energiami, udržuje rovnováhu v organizme, regeneruje ho, má hojivé účinky na srdce, slezinu aj na problémy s chrbticou.

HALIT je "obyčajná" soľ. Absolútne nevyhnutný prvok pre náš organizmus. Všetci predsa vieme, že "soľ je potrebná" ...

Zdroj: vitajuwel.sk, Nefertitis

Zlato – halit – granát
Fľaša ViA - Zlatý okamih
Set karafa ERA + fiola Zlatý okamih
Set karafa GRANDE + fiola Zlatý okamih

Produkty s touto směsí

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku