Fľaša ViA / Aqualibrium

peridot - lapis lazuli - krištáľ

Objednací číslo: k645

Dostupnost: ihned k odeslání

129  € s DPH
(106.61  € bez DPH)

DRAHOKAMOVÁ ZMES AQUALIBRIUM

Rovnováhu môžete dopriať svojmu telu i mysli pomocou nezameniteľnej drahokamovej zmesi AQUALIBRIUM – kolekcie podporovanej firmou Metabolic Balance, naším partnerom pre trvalú a dlhodobo zdravú výživu. Nechajte sprevádzať váš individuálny výživový plán s čerstvou a životu prospešnou vodou tejto drahokamovej zmesi. Táto jemne, navzájom dokonale zladená zmes bola zostave podľa odborníkov na drahokamy a jej hlavnou úlohou je podporovať pozitívny prístup k životu a dôveru vo svoje vlastné sily.

Firma Metabolic Balace sa zaoberá jedinečným stravovacím programom, ktorý maximálne zohľadňuje individuálne potreby každého klienta. Na základe obsiahleho laboratórneho rozboru krvi, telesnej analýzy a podrobnej anamnézy dostane klient individuálny jedálniček, ktorého dodržiavaním dochádza k úprave metabolizmu. Dôsledkom toho je zlepšenie mnohých zdravotných ťažkostí a celkového zdravotného stavu, ako aj regulácia hmotnosti.

FĽAŠA VIA
So svojou fľašou ViA si drahokamovou vodu dopraje naozaj kdekoľvek. Naplňte ju vodou z akéhokoľvek zdroja a ona ju pre vás premení na vodu studánkové kvality.

Prvá fľaša na vodu zostavená z dvoch uzáverov. To je fľaša ViA! Horný uzáver pre príjemné pití. Spodná pre jednoduchosť vyčistenie a hlavne ľahkú zámenu použitých drahokamových modulov. Fľaša je možné použiť pre bežnú teplotu vody, umožňuje tiež použitie i vody vriacej, napríklad na prípravu čaju.

V našej ponuke nájdete množstvo štýlových doplnkov k fľaši ViA - silikónové ochranné kryty Loop v troch farebných kombináciách, ručne háčkované obaly vyrábané v Českej republike či ochranný obal z neoprénu.

Čistenie fľaše ViA je naozaj veľmi jednoduché. V nižšie uvedenom videu nájdete podrobný návod, ako fľašu rozobrať a ako o jednotlivé časti starať.

Prajeme krásne chvíle s drahokamovou vodou!

Parametre: 500 ml, výška: 22 cm, priemer fľaše cca 6,7 cm

Obsah balenia: sklenená fľaša z borosilikátového bezolovnatého skla, vrchnák (2x), silikónové tesnenie (2x), modul s drahými kameňmi

Materiál: čisté borosilikátové sklo, drahokamy, nerezová oceľ, silikón, BPA-Free plast

 

Drahokamové moduly v osobných fľašiach ViA sú vymeniteľné. Ak chcete používať svoju fľašu s ďalšími drahokamami, vyberte si TU.

Objednací číslo: k645
Výrobce: VitaJuwel
Kategorie: SKLENENÉ FĽAŠE NA VODU A ČAJ
Dostupnost: ihned k odeslání
Výběr drahých kamenů: Krištáľ | Lapis lazuli | Peridot
Určení: na vodu | na teplý nápoj
Druhy směsí: Aqualibrium
Objem: 500 ml
Materiál: čisté borosilikátové sklo
Typ lahve: Limitovanej edície fliaš ViA

PERIDOT,českým názvom Olivín, nás ochraňuje pred zlými duchovnými silami. Prinášame sviežu energiu, vitalitu, optimizmus. Take harmonizuje, upokojuje a očisťuje naše organizmy. Ochraňuje nás pred životom bez zmyslu, pocitmi márnosti a zbytočnosti. Prepája náš život s prírodou. Vnáša teplo a svetlo do citového chladu človeka. Upokojuje a harmonizuje našu myseľ. Dodávam nám silu v stave bezmocnosti, neistoty a melanchólie. Podporuje našu Kreatívu, iniciatívu a činorodosť. Peridot nás svojimi jemnými vibráciami spája s rastlinným svetom.

LAPIS LAZULI je elementom Vody, kameňom astrologických Býkov, Panien, Váh a Strelcov. Je kameňom hlbokej meditácie, vedie k zážitku prítomného okamihu, rozpúšťa stres a odbúrava hlboko zakorenené bloky v podobe ostychu, nerozhodnosti či nepriebojnosti. Navracia myseľ a telo do rovnováhy, vnáša do života hlboký zmysel v podobe dosiahnutia osobných cieľov v rovine racionálne i duchovnej. Tlmí ťažkosti sprevádzajúce migrény, znižuje horúčku, obnovuje narušenú imunitu, napomáha detoxikácii organizmu.

KRIŠTÁĽ je univerzálnym, najúčinnejším liečivým kryštálom na svete. Veľmi silne zosilňuje energiu - pohlcuje ju, uvoľňuje a reguluje, uvádza ju do úplnej harmónie. Povzbudzuje psychiku, jasnozrivosť, samostatnosť, pomáha sebazdokonalenie, ochraňuje pred všetkým zlým a negatívnym, zvyšuje naše duchovné sily, harmonický vanizujú, odstraňuje bloky a stáva sa zrkadlom našej duše, čistí a chráni auru, zaisťuje kľudný spánok. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické žiarenie, čistí geopatogénne zóny. Pôsobí na korunnú čakru a ostatné čistí. Pri meditácii dokáže odfiltrovať všetky rušivé vplyvy. Možno ho použiť ako regulátor pre ostatné kamene. Vhodný na všetky zdravotné problémy, vrátane duševných. Tíši bolesti hlavy a zubov, neurologické a črevné ťažkosti, nevoľnosti, podporuje zažívací trakt, posilňuje imunitu, uvádza telo do rovnováhy, zvyšuje laktáciu.

Zdroj: vitajuwel.sk, Nefertitis, milujemekameny.cz

Neváhejte nás kontaktovat

Zajímá Vás cokoliv ohledně tohoto produktu? Pak nám neváhejte napsat, rádi Vám pomůžeme.

Vyplňte prosím Vaše celé jméno.
Vyplňte prosím Vaší emailovou adresu.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Náš tip

Darujte drahokamy...

Darovať VitaJuwel® znamená upevniť zdravie svojich najbližších a potešiť ich krásou prírody.

viac...

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku