Fľaša ViA HEAT / Sila prírody

malachit - magnezit - krištáľ

Objednací číslo: 01VJVIAMLMAGBKK

Dostupnost: ihned k odeslání

94  € s DPH
(77.69  € bez DPH)

DRAHOKAMOVÁ ZMES SILA PRÍRODY

SILA PRÍRODY. Život je o nestálych zmenách. Niekedy nás stavia pred veľké výzvy, ktorých prekonanie si vyžaduje veľa sily a energie. Ale tak jemne, ako sa oceán trblieta na slnku za pokojných dní, tak mocne môže vychádzať v búrlivých časoch. Táto nepotlačiteľná sila prírody je aj v nás! Umožňuje nám dosiahnuť veľké ciele a prekonávať prekážky nielen v ťažkých časoch. Zapálite v sebe túto silu so špeciálnou edíciou SILA PRÍRODY a čelte výzvam života s nasadením a odhodlaním.

Mimochodom! Malachit sa nesmie vkladať priamo do pitnej vody. Metóda VitaJuwel je teda jediným možným spôsobom, ako si užiť drahokamovú vodu naplnenú silnou energiou Malachitu.

FŁAŠA VIA HEAT

HEAT JE TU! Teraz začne byť horúco!

Fľaša na čaj ViA HEAT s extra silným dvojstenným sklom udrží váš horúci nápoj dlhšie teplý vďaka svojej izolačnej schopnosti. Zmes drahokamov v sklenenom module dodá vášmu nápoju úplne prirodzenú vitalitu, ktorá ovplyvní kvalitu konzumovaného nápoja, má vplyv aj na jeho chuť! K fľaši ViA HEAT je možné dokúpiť špeciálne sitko na čaj. Perfektne pasuje priamo na široké hrdlo fľaše. Tento variant vám umožňuje behom chvíľky prípravu vášho obľúbeného sypaného čaju alebo iného teplého nápoja.

EXTRA DLHÉ POTEŠENIE. Fľaša ViA HEAT s extra silným dvojstenným sklom udrží váš horúci nápoj dlhšie teplý. Naopak studené nápoje vďaka svojmu izolačnému účinku vydržia príjemné svieže.

EŠTE VIAC CHUTI. Odporúčame fľašu ViA HEAT skombinovať s nerezovým čajovým sitkom. Sitko s jemnými pórmi sa skvele hodí na akýkoľvek sypaný čaj, ktorý má v objemnom sitku veľa priestoru, aby dokonale rozvinul svoju chuť. Po zhotovení čaju priamo vo fľaši ViA HEAT môžete sitko bezpečne uložiť do priloženého oceľového puzdra.

KONVERTIBILITA. Najuniverzálnejšie fľaše s drahokamami vôbec. ViA HEAT sa dodáva s vymeniteľnými drahokamovými modulmi, ktoré sú až po okraj naplnené prírodnými, ručne triedenými drahokamami. Obohaťte svoj čaj prirodzenou silou drahokamových zmesí od VitaJuwel - 13 citlivo vyladených tradičných drahokamových kombinácií, ktoré môže vyberať podľa chute a nálady. Ideálne pre skutočných znalcov a milovníkov čaju! Drahokamové moduly z klasickej fľaše ViA sú použiteľné aj vo fľaši ViA HEAT.

HYGIENA. Drahokamy vo fľaši ViA HEAT sú bezpečne uložené v sklenenom module. Môžete si tak byť istí, že sa do vášho nápoja nedostanú žiadne nečistoty, ťažké kovy alebo úlomky z drahokamov. Navyše vám odpadá zdĺhavé čistenie drahokamov, pri ktorom drahokamy postupne strácajú lesť a je nutné ich z času na čas vymeniť. So sklenenými fľašami od VitaJuwel si môžete užívať lesk vašich drahokamov po celý život.

WELLNESS. Táto povzbudzujúca a vitálna zmes drahokamov je známa po stáročia a pomáha zlepšiť vnímanie, intuíciu a empatiu. Ametyst a ruženín ako žiadny iný drahokam predstavujú vnútorný pokoj a srdcovú silu. Čistý krištáľ je považovaný za kameň jasnosti a vnímania a dokáže zvýšiť účinok ostatných drahokamov. Zažite “wellness” s každým dúškom tejto vyváženej a osvedčenej drahokamovej zmesi!

POUŽITIE. Naplňte svoju fľašu s drahokamami pitnou vodou a vyčkajte 7-10 minút, než drahokamy oživia vašu vodu. Pomocou špeciálneho sitka si môžete vo fľaši ViA HEAT pripraviť čerstvý, sypaný čaj. Čaj jednoducho nasypte do sitka, to vložte do fľaše ViA HEAT, opatrne zalejte horúcu vodu a nechajte čaj lúhovať. Variantne môžete naliať vodu a sitko s čajom vložiť. Či fľašu uzavrite alebo ponecháte otvorenú počas používania sitka je úplne na vás. Pri vyberaní čajového sitka buďte opatrní a pred pitím nechajte nápoj dostatočne vychladnúť! Vďaka izolačným účinkom dvojstenného skla nemusíte dotykom poznať, či má nápoj vo vnútri fľaše pitnú teplotu. Zažite jedinečnú kvalitu a chuť čaju podporenú energiou drahokamovej vody!

ČISTENIE. Rovnako ako klasická fľaša ViA má ViA HEAT dva otvory: horné viečko aj spodné viečko s drahokamovým modulom je možné behom okamihu odňať. Vaša fľaša je teda kompletne rozoberateľná a tým sa dá ľahko vyčistiť. Upozorňujeme, že jednotlivé diely fľaše ViA, s výnimkou skleneného tela, nie sú vhodné do umývačky riadu. Pred ďalším použitím nechajte všetky časti fľaše ViA HEAT dobre vyschnúť.

BEZPEČNOSŤ. ViA HEAT je vyrobená z odolného borosilikátového skla, ktoré je veľmi pevné, nie je však nerozbitné. S fľašou pracujte s opatrnosťou, vyhnite sa tvrdým nárazom. Neodporúčame odskrutkovať drahokamový modul so spodným viečkom zo skleneného tela fľaše, pokiaľ je vo fľaši stále tekutina. Pred každým použitím sa uistite, že sú obe silikónové tesnenia vložené do viečok a sklenené telo je zaskrutkované rovno, aby nedošlo k úniku tekutiny. Zároveň sa uistite, že všetky časti fľaše ViA HEAT, najmä sklenené telo fľaše, sú neporušené.

ViA HEAT nie je vhodná pre deti do 12 rokov.

V našej ponuke nájdete množstvo štýlových doplnkov k fľaši ViA – silikónové ochranné kryty Loop v troch farebných kombináciách, ručne háčkové obaly vyrábané v Českej republike či ochranný obal z neoprénu.

Prajeme krásne chvíle s drahokamovou vodou!

Parametre: 360 ml, výška: 22,5 cm, priemer fľaše cca 7 cm

Obsah balenia: sklenená fľaša z borosilikátového skla, viečko (2x), silikónové tesnenie (2x), modul s drahokamami, sitko na čaj NIE JE SÚČASŤOU SETU

Materiál: dvojstenné čisté borosilikátové sklo, drahokamy, silikón, BPA-Free plast

Starostlivosť: sklenenú fľašu je možné umývať v umývačke. Pri údržbe a čistení fľašu ViA HEAT s opatrnosťou vyberte drahokamový modul, obe silikónové tesnenia a všetko ručne opláchnite pod tečúcou vodou. Pred ďalším použitím nechajte vyschnúť.

Drahokamové moduly v osobných fľašiach ViA sú vymeniteľné. Ak chcete používať svoju fľašu s ďalšími drahokamami, vyberte si TU.

Objednací číslo: 01VJVIAMLMAGBKK
Výrobce: VitaJuwel
Kategorie: VIA HEAT
Dostupnost: ihned k odeslání
Výběr drahých kamenů: Krištáľ | Magnezit | Malachit
Určení: na vodu | na teplý nápoj
Druhy směsí: Sila prírody
Objem: 360 ml
Materiál: čisté borosilikátové sklo
Typ lahve: ViA HEAT
Záruka: 7 rokov

MALACHIT je silný ochranný kameň, najmä u detí slúži ako ochrana proti pádom. Ochraňuje na cestách, pohlcuje negatívne energie a odoberá z tela znečisťujúce látky. Neutralizuje rádioaktívne žiarenie a elektromagnetické znečistenie. Malachit upokojuje nervovú sústavu a podporuje pokojný spánok. Pri obchodných rokovaniach pomáha uzatvárať dobré obchody. Čistí čakry, otvára srdce nepodmienenej láske, vyťahuje na povrch psychosomatické problémy. Lieči traumy spojené so sexom v minulých životoch, pomáha pri dyslexii, zvyšuje intuíciu.

MAGNEZIT je kameňom Baranov, Váh a Vodnárov. Tento kameň umocňuje emócie spojené s láskou, zvyšuje schopnosť sústredenia, naopak zmierňuje pocity úzkosti či podráždenia. Pomáha nám vidieť pravdu a prijímať druhých takých, akí skutočne sú. Prečisťuje organizmus, detoxikuje ho, uvoľňuje svalové kŕče a znižuje horúčku. Jeho prítomnosť napomáha pri liečbe obličiek, žalúdka a močového mechúra. Má pozitívny vplyv na znižovanie cholesterolu a postará sa, aby vaše srdce bilo ako zvon.

KRIŠTÁĽ je univerzálnym, najúčinnejším liečivým kryštálom na svete. Veľmi silne zosilňuje energiu - pohlcuje ju, uvoľňuje a reguluje, uvádza ju do úplnej harmónie. Povzbudzuje psychiku, jasnozrivosť, samostatnosť, pomáha sebazdokonalenie, ochraňuje pred všetkým zlým a negatívnym, zvyšuje naše duchovné sily, harmonický vanizujú, odstraňuje bloky a stáva sa zrkadlom našej duše, čistí a chráni auru, zaisťuje kľudný spánok. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické žiarenie, čistí geopatogénne zóny. Pôsobí na korunnú čakru a ostatné čistí. Pri meditácii dokáže odfiltrovať všetky rušivé vplyvy. Možno ho použiť ako regulátor pre ostatné kamene. Vhodný na všetky zdravotné problémy, vrátane duševných. Tíši bolesti hlavy a zubov, neurologické a črevné ťažkosti, nevoľnosti, podporuje zažívací trakt, posilňuje imunitu, uvádza telo do rovnováhy, zvyšuje laktáciu.

Zdroj: vitajuwel.sk, Nefertitis

Neváhejte nás kontaktovat

Zajímá Vás cokoliv ohledně tohoto produktu? Pak nám neváhejte napsat, rádi Vám pomůžeme.

Vyplňte prosím Vaše celé jméno.
Vyplňte prosím Vaší emailovou adresu.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Související produkty

Náš tip

Darujte drahokamy...

Darovať VitaJuwel® znamená upevniť zdravie svojich najbližších a potešiť ich krásou prírody.

viac...

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku