Fľaša ViA / Sila prírody

malachit - magnezit - krištáľ

Objednací číslo: 01VJVIAMLMAGBK

Dostupnost: ihned k odeslání

89  € s DPH
(73.55  € bez DPH)

DRAHOKAMOVÁ ZMES SILA PRÍRODY

SILA PRÍRODY. Život je o nestálych zmenách. Niekedy nás stavia pred veľké výzvy, ktorých prekonanie si vyžaduje veľa sily a energie. Ale tak jemne, ako sa oceán trblieta na slnku za pokojných dní, tak mocne môže vychádzať v búrlivých časoch. Táto nepotlačiteľná sila prírody je aj v nás! Umožňuje nám dosiahnuť veľké ciele a prekonávať prekážky nielen v ťažkých časoch. Zapálite v sebe túto silu so špeciálnou edíciou SILA PRÍRODY a čelte výzvam života s nasadením a odhodlaním.

Mimochodom! Malachit sa nesmie vkladať priamo do pitnej vody. Metóda VitaJuwel je teda jediným možným spôsobom, ako si užiť drahokamovú vodu naplnenú silnou energiou Malachitu.

FĽAŠA VIA
So svojou fľašou ViA si drahokamovou vodu dopraje naozaj kdekoľvek. Naplňte ju vodou z akéhokoľvek zdroja a ona ju pre vás premení na vodu studánkové kvality.

Prvá fľaša na vodu zostavená z dvoch uzáverov. To je fľaša ViA! Horný uzáver pre príjemné pití. Spodná pre jednoduchosť vyčistenie a hlavne ľahkú zámenu použitých drahokamových modulov. Fľaša je možné použiť pre bežnú teplotu vody, umožňuje tiež použitie i vody vriacej, napríklad na prípravu čaju.

V našej ponuke nájdete množstvo štýlových doplnkov k fľaši ViA - silikónové ochranné kryty Loop v troch farebných kombináciách, ručne háčkované obaly vyrábané v Českej republike či ochranný obal z neoprénu.

Čistenie fľaše ViA je naozaj veľmi jednoduché. V nižšie uvedenom videu nájdete podrobný návod, ako fľašu rozobrať a ako o jednotlivé časti starať.

Prajeme krásne chvíle s drahokamovou vodou!

Parametre: 500 ml, výška: 22 cm, priemer fľaše cca 6,7 cm

Obsah balenia: sklenená fľaša z borosilikátového bezolovnatého skla, vrchnák (2x), silikónové tesnenie (2x), modul s drahými kameňmi

Materiál: čisté borosilikátové sklo, drahokamy, nerezová oceľ, silikón, BPA-Free plast

 

Drahokamové moduly v osobných fľašiach ViA sú vymeniteľné. Ak chcete používať svoju fľašu s ďalšími drahokamami, vyberte si TU.

Objednací číslo: 01VJVIAMLMAGBK
Výrobce: VitaJuwel
Kategorie: SKLENENÉ FĽAŠE NA VODU A ČAJ
Dostupnost: ihned k odeslání
Výběr drahých kamenů: Krištáľ | Magnezit | Malachit
Určení: na vodu | na teplý nápoj
Druhy směsí: Sila prírody
Objem: 500 ml
Materiál: čisté borosilikátové sklo
Typ lahve: Limitovanej edície fliaš ViA

MALACHIT je silný ochranný kameň, najmä u detí slúži ako ochrana proti pádom. Ochraňuje na cestách, pohlcuje negatívne energie a odoberá z tela znečisťujúce látky. Neutralizuje rádioaktívne žiarenie a elektromagnetické znečistenie. Malachit upokojuje nervovú sústavu a podporuje pokojný spánok. Pri obchodných rokovaniach pomáha uzatvárať dobré obchody. Čistí čakry, otvára srdce nepodmienenej láske, vyťahuje na povrch psychosomatické problémy. Lieči traumy spojené so sexom v minulých životoch, pomáha pri dyslexii, zvyšuje intuíciu.

MAGNEZIT je kameňom Baranov, Váh a Vodnárov. Tento kameň umocňuje emócie spojené s láskou, zvyšuje schopnosť sústredenia, naopak zmierňuje pocity úzkosti či podráždenia. Pomáha nám vidieť pravdu a prijímať druhých takých, akí skutočne sú. Prečisťuje organizmus, detoxikuje ho, uvoľňuje svalové kŕče a znižuje horúčku. Jeho prítomnosť napomáha pri liečbe obličiek, žalúdka a močového mechúra. Má pozitívny vplyv na znižovanie cholesterolu a postará sa, aby vaše srdce bilo ako zvon.

KRIŠTÁĽ je univerzálnym, najúčinnejším liečivým kryštálom na svete. Veľmi silne zosilňuje energiu - pohlcuje ju, uvoľňuje a reguluje, uvádza ju do úplnej harmónie. Povzbudzuje psychiku, jasnozrivosť, samostatnosť, pomáha sebazdokonalenie, ochraňuje pred všetkým zlým a negatívnym, zvyšuje naše duchovné sily, harmonický vanizujú, odstraňuje bloky a stáva sa zrkadlom našej duše, čistí a chráni auru, zaisťuje kľudný spánok. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické žiarenie, čistí geopatogénne zóny. Pôsobí na korunnú čakru a ostatné čistí. Pri meditácii dokáže odfiltrovať všetky rušivé vplyvy. Možno ho použiť ako regulátor pre ostatné kamene. Vhodný na všetky zdravotné problémy, vrátane duševných. Tíši bolesti hlavy a zubov, neurologické a črevné ťažkosti, nevoľnosti, podporuje zažívací trakt, posilňuje imunitu, uvádza telo do rovnováhy, zvyšuje laktáciu.

Zdroj: vitajuwel.sk, Nefertitis

Neváhejte nás kontaktovat

Zajímá Vás cokoliv ohledně tohoto produktu? Pak nám neváhejte napsat, rádi Vám pomůžeme.

Vyplňte prosím Vaše celé jméno.
Vyplňte prosím Vaší emailovou adresu.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Náš tip

Darujte drahokamy...

Darovať VitaJuwel® znamená upevniť zdravie svojich najbližších a potešiť ich krásou prírody.

viac...

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku