Fiola / Aqualibrium

peridot - lapis lazuli - krištáľ

Objednací číslo: k642

Dostupnost: ihned k odeslání

139  € s DPH
(114.88  € bez DPH)

DRAHOKAMOVÁ ZMES AQUALIBRIUM

Rovnováhu môžete dopriať svojmu telu i mysli pomocou nezameniteľnej drahokamovej zmesi AQUALIBRIUM – kolekcie podporovanej firmou Metabolic Balance, naším partnerom pre trvalú a dlhodobo zdravú výživu. Nechajte sprevádzať váš individuálny výživový plán s čerstvou a životu prospešnou vodou tejto drahokamovej zmesi. Táto jemne, navzájom dokonale zladená zmes bola zostave podľa odborníkov na drahokamy a jej hlavnou úlohou je podporovať pozitívny prístup k životu a dôveru vo svoje vlastné sily.

Firma Metabolic Balace sa zaoberá jedinečným stravovacím programom, ktorý maximálne zohľadňuje individuálne potreby každého klienta. Na základe obsiahleho laboratórneho rozboru krvi, telesnej analýzy a podrobnej anamnézy dostane klient individuálny jedálniček, ktorého dodržiavaním dochádza k úprave metabolizmu. Dôsledkom toho je zlepšenie mnohých zdravotných ťažkostí a celkového zdravotného stavu, ako aj regulácia hmotnosti.

FIOLA

Fiola je unikátny výrobok českých sklárov z čistého, bezolovnatého borosilikátového skla. Bola vytvorená za účelom revitalizácie vody a ochrane drahokamov vnútri vložených. Každý kus je originálne fúkaný českými sklári.

Vnútri fioly je tekutina, ktorá sa stará o hygienickosť vnútorného prostredia. Hlavnou funkciou tejto tekutiny je odovzdanie informácie drahokamov skrze sklo bez ťažkých kovov priamo do revitalizovaná vody. Vďaka tejto metóde si môžete užívať hygienicky pripravené drahokamovej vody neobmedzene dlho. Odpadá trvalé a pravidelné čistenie drahokamov. Ste ochránení pred chemickým znečistením. Je zamedzené výskytu mechanických nečistôt v upravovanej vode, to všetko pri zachovaní dokonalej hygienickosti.

Prajeme krásne chvíle s drahokamovou vodou!

*vyobrazená karafa ERA a karafa Grande nie je súčasťou balenia

 

Objednací číslo: k642
Výrobce: VitaJuwel
Kategorie: DRAHOKAMOVÉ FIOLY VITAJUWEL
Dostupnost: ihned k odeslání
Výběr drahých kamenů: Krištáľ | Lapis lazuli | Peridot
Určení: na vodu
Druhy směsí: Aqualibrium
Materiál: čisté borosilikátové sklo
Typ fioly: Limitované zmesi fiol
Záruka: 7 rokov

PERIDOT,českým názvom Olivín, nás ochraňuje pred zlými duchovnými silami. Prinášame sviežu energiu, vitalitu, optimizmus. Take harmonizuje, upokojuje a očisťuje naše organizmy. Ochraňuje nás pred životom bez zmyslu, pocitmi márnosti a zbytočnosti. Prepája náš život s prírodou. Vnáša teplo a svetlo do citového chladu človeka. Upokojuje a harmonizuje našu myseľ. Dodávam nám silu v stave bezmocnosti, neistoty a melanchólie. Podporuje našu Kreatívu, iniciatívu a činorodosť. Peridot nás svojimi jemnými vibráciami spája s rastlinným svetom.

LAPIS LAZULI je elementom Vody, kameňom astrologických Býkov, Panien, Váh a Strelcov. Je kameňom hlbokej meditácie, vedie k zážitku prítomného okamihu, rozpúšťa stres a odbúrava hlboko zakorenené bloky v podobe ostychu, nerozhodnosti či nepriebojnosti. Navracia myseľ a telo do rovnováhy, vnáša do života hlboký zmysel v podobe dosiahnutia osobných cieľov v rovine racionálne i duchovnej. Tlmí ťažkosti sprevádzajúce migrény, znižuje horúčku, obnovuje narušenú imunitu, napomáha detoxikácii organizmu.

KRIŠTÁĽ je univerzálnym, najúčinnejším liečivým kryštálom na svete. Veľmi silne zosilňuje energiu - pohlcuje ju, uvoľňuje a reguluje, uvádza ju do úplnej harmónie. Povzbudzuje psychiku, jasnozrivosť, samostatnosť, pomáha sebazdokonalenie, ochraňuje pred všetkým zlým a negatívnym, zvyšuje naše duchovné sily, harmonický vanizujú, odstraňuje bloky a stáva sa zrkadlom našej duše, čistí a chráni auru, zaisťuje kľudný spánok. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické žiarenie, čistí geopatogénne zóny. Pôsobí na korunnú čakru a ostatné čistí. Pri meditácii dokáže odfiltrovať všetky rušivé vplyvy. Možno ho použiť ako regulátor pre ostatné kamene. Vhodný na všetky zdravotné problémy, vrátane duševných. Tíši bolesti hlavy a zubov, neurologické a črevné ťažkosti, nevoľnosti, podporuje zažívací trakt, posilňuje imunitu, uvádza telo do rovnováhy, zvyšuje laktáciu.

Zdroj: vitajuwel.sk, Nefertitis, milujemekameny.cz

Neváhejte nás kontaktovat

Zajímá Vás cokoliv ohledně tohoto produktu? Pak nám neváhejte napsat, rádi Vám pomůžeme.

Vyplňte prosím Vaše celé jméno.
Vyplňte prosím Vaší emailovou adresu.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Související produkty

Náš tip

Darujte drahokamy...

Darovať VitaJuwel® znamená upevniť zdravie svojich najbližších a potešiť ich krásou prírody.

viac...

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku