Fiola / Pravá romantika

ruženín - krištáľ

Objednací číslo: 01VJBKRQ

Dostupnost: ihned k odeslání

79  € s DPH
(65.29  € bez DPH)

DRAHOKAMOVÁ ZMES PRAVÁ ROMANTIKA

Radi by sme vám predstavili limitovanú zmes Pravá romantika, ktorá je už mnohým z vás určite povedomá z predošlých rokov. Obľúbenú fiolu Harmónia obsahujúcu rýdzo ruženíny sme obohatili o univerzálnu silu krištáľu a v predvianočnom čase vám obmedzenom počte prinášame túto jedinečnú drahokamovú zmes. Ruženín je symbolom pre otváranie brány do nášho srdca. Tento drahokam podporuje sotva ako ktorý iný silu srdca, súcit a romantiku. Spoločne čistým krištáľom posilňuje táto drahokamová zmes povedomia, a to ako o vlastných potrebách, tak o svete okolo nás. Drahokamová zmes Pravá romantika je limitovaná a skladom je iba obmedzený počet kusov.

FIOLA

Fiola je unikátny výrobok českých sklárov z čistého, bezolovnatého borosilikátového skla. Bola vytvorená za účelom revitalizácie vody a ochrane drahokamov vnútri vložených. Každý kus je originálne fúkaný českými sklári.

Vnútri fioly je tekutina, ktorá sa stará o hygienickosť vnútorného prostredia. Hlavnou funkciou tejto tekutiny je odovzdanie informácie drahokamov skrze sklo bez ťažkých kovov priamo do revitalizovaná vody. Vďaka tejto metóde si môžete užívať hygienicky pripravené drahokamovej vody neobmedzene dlho. Odpadá trvalé a pravidelné čistenie drahokamov. Ste ochránení pred chemickým znečistením. Je zamedzené výskytu mechanických nečistôt v upravovanej vode, to všetko pri zachovaní dokonalej hygienickosti.

Prajeme krásne chvíle s drahokamovou vodou!

*vyobrazená karafa ERA a karafa Grande nie je súčasťou balenia

 

Objednací číslo: 01VJBKRQ
Výrobce: VitaJuwel
Kategorie: DRAHOKAMOVÉ FIOLY VITAJUWEL
Dostupnost: ihned k odeslání
Výběr drahých kamenů: Krištáľ | Ruženín
Určení: na vodu
Druhy směsí: Pravá romantika
Materiál: čisté borosilikátové sklo
Typ fioly: Limitované zmesi fiol
Záruka: 7 rokov

KRIŠTÁĽ je univerzálnym, najúčinnejším liečivým kryštálom na svete. Veľmi silne zosilňuje energiu - pohlcuje ju, uvoľňuje a reguluje, uvádza ju do úplnej harmónie. Povzbudzuje psychiku, jasnozrivosť, samostatnosť, pomáha sebazdokonalenie, ochraňuje pred všetkým zlým a negatívnym, zvyšuje naše duchovné sily, harmonický vanizujú, odstraňuje bloky a stáva sa zrkadlom našej duše, čistí a chráni auru, zaisťuje kľudný spánok. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické žiarenie, čistí geopatogénne zóny. Pôsobí na korunnú čakru a ostatné čistí. Pri meditácii dokáže odfiltrovať všetky rušivé vplyvy. Možno ho použiť ako regulátor pre ostatné kamene. Vhodný na všetky zdravotné problémy, vrátane duševných. Tíši bolesti hlavy a zubov, neurologické a črevné ťažkosti, nevoľnosti, podporuje zažívací trakt, posilňuje imunitu, uvádza telo do rovnováhy, zvyšuje laktáciu.

Zdroj: vitajuwel.sk, Nefertitis

Neváhejte nás kontaktovat

Zajímá Vás cokoliv ohledně tohoto produktu? Pak nám neváhejte napsat, rádi Vám pomůžeme.

Vyplňte prosím Vaše celé jméno.
Vyplňte prosím Vaší emailovou adresu.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Související produkty

Náš tip

Darujte drahokamy...

Darovať VitaJuwel® znamená upevniť zdravie svojich najbližších a potešiť ich krásou prírody.

viac...

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku