Fiola / Sila prírody

malachit - magnezit - krištáľ

Objednací číslo: 01VJMLMAGBK

Dostupnost: ihned k odeslání

99  € s DPH
(81.82  € bez DPH)

DRAHOKAMOVÁ ZMES SILA PRÍRODY

SILA PRÍRODY. Život je o nestálych zmenách. Niekedy nás stavia pred veľké výzvy, ktorých prekonanie si vyžaduje veľa sily a energie. Ale tak jemne, ako sa oceán trblieta na slnku za pokojných dní, tak mocne môže vychádzať v búrlivých časoch. Táto nepotlačiteľná sila prírody je aj v nás! Umožňuje nám dosiahnuť veľké ciele a prekonávať prekážky nielen v ťažkých časoch. Zapálite v sebe túto silu so špeciálnou edíciou SILA PRÍRODY a čelte výzvam života s nasadením a odhodlaním.

Mimochodom! Malachit sa nesmie vkladať priamo do pitnej vody. Metóda VitaJuwel je teda jediným možným spôsobom, ako si užiť drahokamovú vodu naplnenú silnou energiou Malachitu.

FIOLA

Fiola je unikátny výrobok českých sklárov z čistého, bezolovnatého borosilikátového skla. Bola vytvorená za účelom revitalizácie vody a ochrane drahokamov vnútri vložených. Každý kus je originálne fúkaný českými sklári.

Vnútri fioly je tekutina, ktorá sa stará o hygienickosť vnútorného prostredia. Hlavnou funkciou tejto tekutiny je odovzdanie informácie drahokamov skrze sklo bez ťažkých kovov priamo do revitalizovaná vody. Vďaka tejto metóde si môžete užívať hygienicky pripravené drahokamovej vody neobmedzene dlho. Odpadá trvalé a pravidelné čistenie drahokamov. Ste ochránení pred chemickým znečistením. Je zamedzené výskytu mechanických nečistôt v upravovanej vode, to všetko pri zachovaní dokonalej hygienickosti.

Prajeme krásne chvíle s drahokamovou vodou!

*vyobrazená karafa ERA a karafa Grande nie je súčasťou balenia

 

Objednací číslo: 01VJMLMAGBK
Výrobce: VitaJuwel
Kategorie: DRAHOKAMOVÉ FIOLY VITAJUWEL
Dostupnost: ihned k odeslání
Výběr drahých kamenů: Krištáľ | Magnezit | Malachit
Určení: na vodu
Druhy směsí: Sila prírody
Materiál: čisté borosilikátové sklo
Typ fioly: Limitované zmesi fiol
Záruka: 7 rokov

MALACHIT je silný ochranný kameň, najmä u detí slúži ako ochrana proti pádom. Ochraňuje na cestách, pohlcuje negatívne energie a odoberá z tela znečisťujúce látky. Neutralizuje rádioaktívne žiarenie a elektromagnetické znečistenie. Malachit upokojuje nervovú sústavu a podporuje pokojný spánok. Pri obchodných rokovaniach pomáha uzatvárať dobré obchody. Čistí čakry, otvára srdce nepodmienenej láske, vyťahuje na povrch psychosomatické problémy. Lieči traumy spojené so sexom v minulých životoch, pomáha pri dyslexii, zvyšuje intuíciu.

MAGNEZIT je kameňom Baranov, Váh a Vodnárov. Tento kameň umocňuje emócie spojené s láskou, zvyšuje schopnosť sústredenia, naopak zmierňuje pocity úzkosti či podráždenia. Pomáha nám vidieť pravdu a prijímať druhých takých, akí skutočne sú. Prečisťuje organizmus, detoxikuje ho, uvoľňuje svalové kŕče a znižuje horúčku. Jeho prítomnosť napomáha pri liečbe obličiek, žalúdka a močového mechúra. Má pozitívny vplyv na znižovanie cholesterolu a postará sa, aby vaše srdce bilo ako zvon.

KRIŠTÁĽ je univerzálnym, najúčinnejším liečivým kryštálom na svete. Veľmi silne zosilňuje energiu - pohlcuje ju, uvoľňuje a reguluje, uvádza ju do úplnej harmónie. Povzbudzuje psychiku, jasnozrivosť, samostatnosť, pomáha sebazdokonalenie, ochraňuje pred všetkým zlým a negatívnym, zvyšuje naše duchovné sily, harmonický vanizujú, odstraňuje bloky a stáva sa zrkadlom našej duše, čistí a chráni auru, zaisťuje kľudný spánok. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické žiarenie, čistí geopatogénne zóny. Pôsobí na korunnú čakru a ostatné čistí. Pri meditácii dokáže odfiltrovať všetky rušivé vplyvy. Možno ho použiť ako regulátor pre ostatné kamene. Vhodný na všetky zdravotné problémy, vrátane duševných. Tíši bolesti hlavy a zubov, neurologické a črevné ťažkosti, nevoľnosti, podporuje zažívací trakt, posilňuje imunitu, uvádza telo do rovnováhy, zvyšuje laktáciu.

Zdroj: vitajuwel.sk, Nefertitis

Neváhejte nás kontaktovat

Zajímá Vás cokoliv ohledně tohoto produktu? Pak nám neváhejte napsat, rádi Vám pomůžeme.

Vyplňte prosím Vaše celé jméno.
Vyplňte prosím Vaší emailovou adresu.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Náš tip

Darujte drahokamy...

Darovať VitaJuwel® znamená upevniť zdravie svojich najbližších a potešiť ich krásou prírody.

viac...

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku