Set karafa ERA + fiola AQUALIBRIUM

peridot - lapis lazuli - křišťál

Objednací číslo: k643

Dostupnost: ihned k odeslání

194  € s DPH
(160.33  € bez DPH)

DRAHOKAMOVÁ ZMES AQUALIBRIUM

Rovnováhu môžete dopriať svojmu telu i mysli pomocou nezameniteľnej drahokamovej zmesi AQUALIBRIUM – kolekcie podporovanej firmou Metabolic Balance, naším partnerom pre trvalú a dlhodobo zdravú výživu. Nechajte sprevádzať váš individuálny výživový plán s čerstvou a životu prospešnou vodou tejto drahokamovej zmesi. Táto jemne, navzájom dokonale zladená zmes bola zostave podľa odborníkov na drahokamy a jej hlavnou úlohou je podporovať pozitívny prístup k životu a dôveru vo svoje vlastné sily.

Firma Metabolic Balace sa zaoberá jedinečným stravovacím programom, ktorý maximálne zohľadňuje individuálne potreby každého klienta. Na základe obsiahleho laboratórneho rozboru krvi, telesnej analýzy a podrobnej anamnézy dostane klient individuálny jedálniček, ktorého dodržiavaním dochádza k úprave metabolizmu. Dôsledkom toho je zlepšenie mnohých zdravotných ťažkostí a celkového zdravotného stavu, ako aj regulácia hmotnosti.

KARAFA ERA S FIOLOU
Už na prvý pohľad je vám určite jasné, že karafa Era, ktorá je vyrobená ručne poprednými českými a slovenskými sklári, je dizajnovým skvostom. Vďaka luxusnému spracovaniu bude nádherným dizajnovým prvkom na vašom stole!

Karafa Era je špeciálne navrhnutá pre použitie s drahokamovou fiolou, ktoré dodávajú nápoju v karafe tú najlepšiu formu. Ďalším príjemným atribútom výrobku karafy a drahokamovou fiolou je použitie čistého borosilikátového skla zbaveného ťažkých kovov. Karafa Era sa svojím obsahom 1.3 l motivuje každého z nás k pravidelnému popíjanie tekutín a prispieva nielen k ponímanie čistej vody, ale aj na udržiavanie životne dôležitého pitného režimu.

Použité nerezové viečko so svojimi otvormi umožňuje nielen príjemné nalievanie, takisto aj plnenie bez nutnosti vyberania viečka. To je nutné vybrať len v prípade čistenia. Pokiaľ je v karafe kvalitná voda, sami potom zistíte, že táto starostlivosť postačuje jedenkrát do týždňa.

Neoddeliteľnou súčasťou tohto setu je drahokamová fiola. Výber drahokamov vo fiole nie je náhodný, každá z nami ponúkaných drahokamových zmesou je pripravená odborníkmi na minerály. Odporúčame zvoliť práve tú zmes, ktorá na Vás pôsobí najpríjemnejšie.

Prajeme krásne chvíle s drahokamovou vodou!

Obsah balenie: sklenená karafa ERA, viečko ku karafe, gumové tesnenie pre uchytenie fioly, drahokamová fiola

Parametre: obsah 1,3 litra, celková výška s fiolou: cca 40 cm, bez vloženej fioly: cca 36 cm, vonkajší priemer: cca 11,5 cm

Materiál: čisté borosilikátové sklo, drahokamy, nerezová oceľ, silikón

 

Objednací číslo: k643
Výrobce: VitaJuwel
Kategorie: SET KARAFA ERA + FIOLA
Dostupnost: ihned k odeslání
Výběr drahých kamenů: Krištáľ | Lapis lazuli | Peridot
Určení: na vodu
Druhy směsí: Aqualibrium
Objem: 1,3 l
Materiál: čisté borosilikátové sklo
Typ fioly: Limitované zmesi fiol

PERIDOT,českým názvom Olivín, nás ochraňuje pred zlými duchovnými silami. Prinášame sviežu energiu, vitalitu, optimizmus. Take harmonizuje, upokojuje a očisťuje naše organizmy. Ochraňuje nás pred životom bez zmyslu, pocitmi márnosti a zbytočnosti. Prepája náš život s prírodou. Vnáša teplo a svetlo do citového chladu človeka. Upokojuje a harmonizuje našu myseľ. Dodávam nám silu v stave bezmocnosti, neistoty a melanchólie. Podporuje našu Kreatívu, iniciatívu a činorodosť. Peridot nás svojimi jemnými vibráciami spája s rastlinným svetom.

LAPIS LAZULI je elementom Vody, kameňom astrologických Býkov, Panien, Váh a Strelcov. Je kameňom hlbokej meditácie, vedie k zážitku prítomného okamihu, rozpúšťa stres a odbúrava hlboko zakorenené bloky v podobe ostychu, nerozhodnosti či nepriebojnosti. Navracia myseľ a telo do rovnováhy, vnáša do života hlboký zmysel v podobe dosiahnutia osobných cieľov v rovine racionálne i duchovnej. Tlmí ťažkosti sprevádzajúce migrény, znižuje horúčku, obnovuje narušenú imunitu, napomáha detoxikácii organizmu.

KRIŠTÁĽ je univerzálnym, najúčinnejším liečivým kryštálom na svete. Veľmi silne zosilňuje energiu - pohlcuje ju, uvoľňuje a reguluje, uvádza ju do úplnej harmónie. Povzbudzuje psychiku, jasnozrivosť, samostatnosť, pomáha sebazdokonalenie, ochraňuje pred všetkým zlým a negatívnym, zvyšuje naše duchovné sily, harmonický vanizujú, odstraňuje bloky a stáva sa zrkadlom našej duše, čistí a chráni auru, zaisťuje kľudný spánok. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické žiarenie, čistí geopatogénne zóny. Pôsobí na korunnú čakru a ostatné čistí. Pri meditácii dokáže odfiltrovať všetky rušivé vplyvy. Možno ho použiť ako regulátor pre ostatné kamene. Vhodný na všetky zdravotné problémy, vrátane duševných. Tíši bolesti hlavy a zubov, neurologické a črevné ťažkosti, nevoľnosti, podporuje zažívací trakt, posilňuje imunitu, uvádza telo do rovnováhy, zvyšuje laktáciu.

Zdroj: vitajuwel.sk, Nefertitis, milujemekameny.cz

Neváhejte nás kontaktovat

Zajímá Vás cokoliv ohledně tohoto produktu? Pak nám neváhejte napsat, rádi Vám pomůžeme.

Vyplňte prosím Vaše celé jméno.
Vyplňte prosím Vaší emailovou adresu.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Náš tip

Darujte drahokamy...

Darovať VitaJuwel® znamená upevniť zdravie svojich najbližších a potešiť ich krásou prírody.

viac...

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku