Set karafa ERA + fiola PRAVÁ ROMANTIKA

ruženín - křišťál

Objednací číslo: k639

Dostupnost: ihned k odeslání

134  € s DPH
(110.74  € bez DPH)

DRAHOKAMOVÁ ZMES PRAVÁ ROMANTIKA

Radi by sme vám predstavili limitovanú zmes Pravá romantika, ktorá je už mnohým z vás určite povedomá z predošlých rokov. Obľúbenú fiolu Harmónia obsahujúcu rýdzo ruženíny sme obohatili o univerzálnu silu krištáľu a v predvianočnom čase vám obmedzenom počte prinášame túto jedinečnú drahokamovú zmes. Ruženín je symbolom pre otváranie brány do nášho srdca. Tento drahokam podporuje sotva ako ktorý iný silu srdca, súcit a romantiku. Spoločne čistým krištáľom posilňuje táto drahokamová zmes povedomia, a to ako o vlastných potrebách, tak o svete okolo nás. Drahokamová zmes Pravá romantika je limitovaná a skladom je iba obmedzený počet kusov.

KARAFA ERA S FIOLOU
Už na prvý pohľad je vám určite jasné, že karafa Era, ktorá je vyrobená ručne poprednými českými a slovenskými sklári, je dizajnovým skvostom. Vďaka luxusnému spracovaniu bude nádherným dizajnovým prvkom na vašom stole!

Karafa Era je špeciálne navrhnutá pre použitie s drahokamovou fiolou, ktoré dodávajú nápoju v karafe tú najlepšiu formu. Ďalším príjemným atribútom výrobku karafy a drahokamovou fiolou je použitie čistého borosilikátového skla zbaveného ťažkých kovov. Karafa Era sa svojím obsahom 1.3 l motivuje každého z nás k pravidelnému popíjanie tekutín a prispieva nielen k ponímanie čistej vody, ale aj na udržiavanie životne dôležitého pitného režimu.

Použité nerezové viečko so svojimi otvormi umožňuje nielen príjemné nalievanie, takisto aj plnenie bez nutnosti vyberania viečka. To je nutné vybrať len v prípade čistenia. Pokiaľ je v karafe kvalitná voda, sami potom zistíte, že táto starostlivosť postačuje jedenkrát do týždňa.

Neoddeliteľnou súčasťou tohto setu je drahokamová fiola. Výber drahokamov vo fiole nie je náhodný, každá z nami ponúkaných drahokamových zmesou je pripravená odborníkmi na minerály. Odporúčame zvoliť práve tú zmes, ktorá na Vás pôsobí najpríjemnejšie.

Prajeme krásne chvíle s drahokamovou vodou!

Obsah balenie: sklenená karafa ERA, viečko ku karafe, gumové tesnenie pre uchytenie fioly, drahokamová fiola

Parametre: obsah 1,3 litra, celková výška s fiolou: cca 40 cm, bez vloženej fioly: cca 36 cm, vonkajší priemer: cca 11,5 cm

Materiál: čisté borosilikátové sklo, drahokamy, nerezová oceľ, silikón

 

Objednací číslo: k639
Výrobce: VitaJuwel
Kategorie: SET KARAFA ERA + FIOLA
Dostupnost: ihned k odeslání
Výběr drahých kamenů: Krištáľ | Ruženín
Určení: na vodu
Druhy směsí: Pravá romantika
Objem: 1,3 l
Materiál: čisté borosilikátové sklo
Typ fioly: Limitované zmesi fiol

RŮŽENÍN je kamenem Beranů, Býků, Vah a Raků. Je symbolem krásy a bezpodmínečné lásky, přátelství a partnerských vztahů. Přináší vnitřní rovnováhu, má schopnost odbourávat stres, zlobu a další negativní pocity, které nám nedovolují uvolnit se. Máte-li ve své blízkosti růženín, přirozené obavy z jakékoliv změny budou znatelně mírnější. Díky jeho přítomnosti v sobě naleznete sílu k odpuštění. Růženín má velmi pozitivní vliv na ledviny a játra, na problémy v oblasti genitálií a močového ústrojí. Má také pozitivní význam při léčení poruch mužské plodnosti. Stimuluje činnost nervového systému, je výborným pomocníkem při zažívacích obtížích, hojí povrchová zranění kůže.

KRIŠTÁĽ je univerzálnym, najúčinnejším liečivým kryštálom na svete. Veľmi silne zosilňuje energiu - pohlcuje ju, uvoľňuje a reguluje, uvádza ju do úplnej harmónie. Povzbudzuje psychiku, jasnozrivosť, samostatnosť, pomáha sebazdokonalenie, ochraňuje pred všetkým zlým a negatívnym, zvyšuje naše duchovné sily, harmonický vanizujú, odstraňuje bloky a stáva sa zrkadlom našej duše, čistí a chráni auru, zaisťuje kľudný spánok. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické žiarenie, čistí geopatogénne zóny. Pôsobí na korunnú čakru a ostatné čistí. Pri meditácii dokáže odfiltrovať všetky rušivé vplyvy. Možno ho použiť ako regulátor pre ostatné kamene. Vhodný na všetky zdravotné problémy, vrátane duševných. Tíši bolesti hlavy a zubov, neurologické a črevné ťažkosti, nevoľnosti, podporuje zažívací trakt, posilňuje imunitu, uvádza telo do rovnováhy, zvyšuje laktáciu.

Zdroj: vitajuwel.sk, Nefertitis

Neváhejte nás kontaktovat

Zajímá Vás cokoliv ohledně tohoto produktu? Pak nám neváhejte napsat, rádi Vám pomůžeme.

Vyplňte prosím Vaše celé jméno.
Vyplňte prosím Vaší emailovou adresu.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Související produkty

Náš tip

Darujte drahokamy...

Darovať VitaJuwel® znamená upevniť zdravie svojich najbližších a potešiť ich krásou prírody.

viac...

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku