Set karafa GRANDE + fiola AQUALIBRIUM

peridot - lapis lazuli - krištáľ

Objednací číslo: k644

Dostupnost: ihned k odeslání

368  € s DPH
(304.13  € bez DPH)

DRAHOKAMOVÁ ZMES AQUALIBRIUM

Rovnováhu môžete dopriať svojmu telu i mysli pomocou nezameniteľnej drahokamovej zmesi AQUALIBRIUM – kolekcie podporovanej firmou Metabolic Balance, naším partnerom pre trvalú a dlhodobo zdravú výživu. Nechajte sprevádzať váš individuálny výživový plán s čerstvou a životu prospešnou vodou tejto drahokamovej zmesi. Táto jemne, navzájom dokonale zladená zmes bola zostave podľa odborníkov na drahokamy a jej hlavnou úlohou je podporovať pozitívny prístup k životu a dôveru vo svoje vlastné sily.

Firma Metabolic Balace sa zaoberá jedinečným stravovacím programom, ktorý maximálne zohľadňuje individuálne potreby každého klienta. Na základe obsiahleho laboratórneho rozboru krvi, telesnej analýzy a podrobnej anamnézy dostane klient individuálny jedálniček, ktorého dodržiavaním dochádza k úprave metabolizmu. Dôsledkom toho je zlepšenie mnohých zdravotných ťažkostí a celkového zdravotného stavu, ako aj regulácia hmotnosti.

KARAFA GRANDE S FIOLOU
Hľadali sme, nenašli sme. Nemá konkurenciu!

Karafu Grande využijete kdekoľvek, kde vám záleží na čo najlepšom dojmu z pohostenie, doma aj v spoločnosti. Grande je exkluzívny spôsob samoobslužného občerstvenia čerstvou vodou. Doplnená fiola s prírodnými drahokamami zaistí pre všetky vodu vo forme horského prameňa.

Objem 7 litrov plne postačuje pre celú rodinu. Voda aktivovanú pomocou drahokamov možno využiť na prípravu pokrmov, polievok, čaju a samozrejme na pitie. Jej priemer 22 cm zaberá minimálny priestor vo vašej domácnosti alebo kancelárii.

Doplňovanie vody do karafy Grande možno pohodlne skrze horné viečko, ktoré slúžia primárne k uchyteniu drahokamovej fioly. V prípade doplnenia vody nie je nutné vyberanie fioly a nerezového viečka. Starostlivosť o tento zásobník na vodu je rovnako veľmi jednoduchá. Zákazníkom odporúčame karafu raz za týždeň vyprázdniť, vytiahnuť fiolu s nerezovým viečkom, vnútro karafy prepláchnuť čerstvou vodou a vonkajšiu stranu utrieť. Pri manipulácii s karafou dbajte opatrnosti.

Neoddeliteľnou súčasťou tohto setu je drahokamová fiola. Výber drahokamov vo fiole nie je náhodný, každá z nami ponúkaných drahokamových zmesou je pripravená odborníkmi na minerály. Odporúčame zvoliť práve tú zmes, ktorá na Vás pôsobí najpríjemnejšie.

Prajeme krásne chvíle s drahokamovou vodou!

Obsah balenie: karafa GRANDE s luxusným kohútikom, viečko ku karafe a sklenený podstavec, drahokamová fiola

Rozmery: obsah: 7 litrov, celková výška s fiolou: cca 55 cm, bez vloženej fioly: cca 50 cm, vonkajší priemer: cca 20 cm

Materiál: čisté borosilikátové sklo, drahokamy, nerezová oceľ, silikón

*set pohárov (6ks) nie je súčasťou balenia

 

Objednací číslo: k644
Výrobce: VitaJuwel
Kategorie: SET KARAFA GRANDE + FIOLA
Dostupnost: ihned k odeslání
Výběr drahých kamenů: Krištáľ | Lapis lazuli | Peridot
Určení: na vodu
Druhy směsí: Aqualibrium
Objem: 7 l
Materiál: čisté borosilikátové sklo
Typ fioly: Limitované zmesi fiol

PERIDOT,českým názvom Olivín, nás ochraňuje pred zlými duchovnými silami. Prinášame sviežu energiu, vitalitu, optimizmus. Take harmonizuje, upokojuje a očisťuje naše organizmy. Ochraňuje nás pred životom bez zmyslu, pocitmi márnosti a zbytočnosti. Prepája náš život s prírodou. Vnáša teplo a svetlo do citového chladu človeka. Upokojuje a harmonizuje našu myseľ. Dodávam nám silu v stave bezmocnosti, neistoty a melanchólie. Podporuje našu Kreatívu, iniciatívu a činorodosť. Peridot nás svojimi jemnými vibráciami spája s rastlinným svetom.

LAPIS LAZULI je elementom Vody, kameňom astrologických Býkov, Panien, Váh a Strelcov. Je kameňom hlbokej meditácie, vedie k zážitku prítomného okamihu, rozpúšťa stres a odbúrava hlboko zakorenené bloky v podobe ostychu, nerozhodnosti či nepriebojnosti. Navracia myseľ a telo do rovnováhy, vnáša do života hlboký zmysel v podobe dosiahnutia osobných cieľov v rovine racionálne i duchovnej. Tlmí ťažkosti sprevádzajúce migrény, znižuje horúčku, obnovuje narušenú imunitu, napomáha detoxikácii organizmu.

KRIŠTÁĽ je univerzálnym, najúčinnejším liečivým kryštálom na svete. Veľmi silne zosilňuje energiu - pohlcuje ju, uvoľňuje a reguluje, uvádza ju do úplnej harmónie. Povzbudzuje psychiku, jasnozrivosť, samostatnosť, pomáha sebazdokonalenie, ochraňuje pred všetkým zlým a negatívnym, zvyšuje naše duchovné sily, harmonický vanizujú, odstraňuje bloky a stáva sa zrkadlom našej duše, čistí a chráni auru, zaisťuje kľudný spánok. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické žiarenie, čistí geopatogénne zóny. Pôsobí na korunnú čakru a ostatné čistí. Pri meditácii dokáže odfiltrovať všetky rušivé vplyvy. Možno ho použiť ako regulátor pre ostatné kamene. Vhodný na všetky zdravotné problémy, vrátane duševných. Tíši bolesti hlavy a zubov, neurologické a črevné ťažkosti, nevoľnosti, podporuje zažívací trakt, posilňuje imunitu, uvádza telo do rovnováhy, zvyšuje laktáciu.

Zdroj: vitajuwel.sk, Nefertitis, milujemekameny.cz

Neváhejte nás kontaktovat

Zajímá Vás cokoliv ohledně tohoto produktu? Pak nám neváhejte napsat, rádi Vám pomůžeme.

Vyplňte prosím Vaše celé jméno.
Vyplňte prosím Vaší emailovou adresu.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Náš tip

Darujte drahokamy...

Darovať VitaJuwel® znamená upevniť zdravie svojich najbližších a potešiť ich krásou prírody.

viac...

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku