KVALITNÁ VODA PRE DETI  
NA DOMA AJ NA VÝLET

Čistá voda je pre detský organizmus úplne zásadné, telo dieťaťa je zo 70% tvorené práve vodou. Doplňovanie vody je často podceňovanou súčasťou vyváženého stravovacieho režimu. Navyše navyknúť malé dieťa na pitie čistej vody býva po niekoľkých ochutnaní sladených limonád zložité a stresujúce.

Detský organizmus je múdrejšie než akákoľvek odporúčania. Ponechajte deťom ich prirodzenú schopnosť vypiť presne také množstvo tekutiny, ktoré pre svoju pohodu potrebujú. Podnecujte v nich však kladný vzťah k čistej vode, buďte im sami vzorom a inšpiráciou.

Viete, ako VitaJuwel® pomáha deťom odstrániť nechuť na pitie čistej vody? Špeciálne pre deti bola podlým námorníkom ukradnutá truhla s nesmiernym pokladom. Áno, naozaj. Drahokamy z nej boli vysypané do sklenených fiol a v nich potom vrátený späť do vody. Na vašom stole. Pretože inak by sčerneli! :)

 

VÝHODY KONZUMÁCIE  
KVALITNÉ VODY

  • stabilizácia čistiacich procesov v tele
  • účinnejšie vylučovanie škodlivých látok
  • pitie vody sa deťom stane zábavou
  • dostatok vody upokojuje
  • deti sú viac sústredené
  • rozvíja sa ich vzťah k prírode

 

Detská zmes Skrýt

červený jaspis / sodalit / oranžový kalcit / hnedý achát / aventurín

Ak ochutná váš malý škriatok chemicky sladenú limonádu, býva pomerne zložité priviesť ho späť na pitie čistej vody. Tá je pritom pre jeho organizmus nesmierne dôležitá. Táto zmes vám bude skvelým rozprávkovým pomocníkom - je predsa plná kúzelných kamienkov! A tie ich farby ...! Myslíte, že vaše dieťa dokáže odolať vode, v ktorej je potopený drahokamový poklad? Len veľmi ťažko, verte nám. Jeho prirodzená detská zvedavosť a nekonečná fantázia zvíťazia nad nechuťou k obyčajnej vode. Prítomnosť týchto drahokamov vo vašej domácnosti navyše nenásilne prehĺbi jeho vzťah k prírode.   

 

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku