TREAT

SERIES

Novo uvádzame na trh úplne nový variant dávkovanie dezinfekcie, mydiel olejov či iných tekutín. Variant používanie drahokamov pre vylepšenie, zvýšenie trvanlivosti a získanie maxima z prírodných produktov a tekutín.

Jedná sa o prvý sériu produktov od spoločnosti VitaJuwel podporujúce životné prostredie človeka. Základom tejto série je čisté, borosilikátové sklo a sila prírodných drahokamov. Týmto konceptom je možné podporiť vitalitu bežných produktov v našom živote.

V tejto produktovej série máme pripravenú kombináciu celkovo šiestich rôznych druhov drahokamových zmesí. Aktuálnej situácie vyžadujúce zvýšenú hygienu je možné podporiť drahokamovou zmesou "Šťastie" s pumpičkou s vysoko kvalitným hygienickým gélom s likviditou baktérií na úrovni 99,9% a príjemnou prírodnou citrónovou vôňou. Ďalšia časť tejto série je určená pre wellness a SPA, v poslednej časti si potom prídu na svoje milovníci gastronómie a chuťou. Neoddeliteľnou súčasťou Treat Series je kombinácia drahokamových zmesou s variantom horných uzáverov - dávkovače, lievika a rozprašovača.

Nechajte vstúpiť s ručne triedenými zmesami drahokamov od VitaJuwel do Vášho života nutnú dávku optimizmu bez náročného čistenia a opatrovanie drahokamy. Uzavretý drahokamový modul vám poskytuje trvalý lesk drahokamov. Dlhodobé používanie a radosť je už bežnou súčasťou používania výrobkov VitaJuwel. Nech vám prináša každodennú radosť používanie tohto jedinečného a náš život vylepšujícího príslušenstva. Urobte každý váš deň "šťastný".

 

Treat Series SANITZER Skrýt

TREAT SERIES

SANITZER

Každý z nás denne používa tekuté mydlo na ruky, rôzne druhy olejov a mnoho ďalších variantov.Unikátny dávkovač zrkadlí štandardnú vysokú kvalitu výrobkov VitaJuwel. Tento dávkovač má schopnosť dlhodobo uchovať vnútornú náplň a najlepším možným spôsobom starať o vnútornej tekutiny. Doprajte si v každodennej rutine radosť i šťastie. S týmto dávkovačom sa Vám to úplne jednoducho povedie - s každým stlačením! Ideálne použitie dávkovača s pumpičkou je pre zdokonalenie voňavých mydiel alebo prírodných olejov.

Variantom použitie je aj štýlové a šetrné uchovávanie všetkých druhov hygienických gélov. Váš nový dávkovač poskytuje nepreberné množstvo možností. Nechajte Vašej kreativite a snom voľnú cestu!

 

 


TREAT SERIES SANITZER

drahokamová zmes Šťastie

54.90,- €

 

do e-shopu

Kvalitné spracovanie, jednoduchá údržba Skrýt

TREAT SERIES

KVALITNÉ SPRACOVANIE, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

Použitie aj čistenie výrobkov z radu Treat Series je veľmi jednoduché. Naplňte dózu produktom podľa Vášho výberu. S radosťou môžete používať už po veľmi krátkej dobe ako Vaše mydlo, oleje, prípadne ďalšie náplne. Jedinečnosť v kvalite Vám samozrejme garantujeme aj v tomto prípade.

Zásobník je vyrobený z obzvlášť pevného a oteru odolného borosilikátového skla. Súčasťou je i plastová hadička, nerezového zakončenie pre ovládanie pumpičky či spreje. Rovnako ako je tomu u fliaš via, aj tu je možnosť odskrutkovať spodný uzáver. Ten ponúka veľmi jednoduché čistenie vnútorného priestoru. Zároveň poskytuje odskrutkovaním drahokamového modulu zo spodného viečka zamenenie za inú Drahokamový zmes podľa chuti alebo nálady. Veľmi príjemné a jednoduché čistenie ocení pravdepodobne každý, kto ho bude používať. Prosíme dbajte na upozornenie, že iba samotná sklenená časť možno nechať umývať v umývačke. Ostatné časti iba ručne, pod tečúcou vodou.

Parametre: výška: 20 cm, priemer ca 6,7 cm
Materiál: borosilikátové sklo, drahokamy, nerezová oceľ, BPA-Free plast

 

Druhy zmesou Skrýt

Varianta SANITZER

Šťastie

DRAHOKAMOVÁ ZMES ŠŤASTIE

jadeit (nefrit) – karneol – oranžový kalcit – krištáľ

Tak ako...

více

 


Varianta SPA 

Wellness

více

Navždy mladý

více

Ajurvéda Jubilee

více

 


Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku