DRAHOKAMOVEJ MISKY CROWNJUWEL

PRE DOMÁCICH MILÁČIKOV

Rovnako ako my ľudia, aj naši domáci miláčikovia sú tvorené z veľkej časti z vody. Vedomý výber drahých kameňov prispieva nielen k pohode a vitalite vášho maznáčika. Vďaka miskám Crownjuwel tiež zvyšujete atraktivitu zdravej vody pre vášho maznáčika. Práve konzumácia drahokamovej vody viedla v našich testoch u štvornohých chlpáčov celkovo k zvýšeniu spotreby vody. Dostatok čerstvej vody je predpokladom pre správnu metabolickú aktivitu a je zásadný pre dlhodobé zdravie vášho zvieraťa. A najlepšie na tom je - váš zvierací priateľ to bude milovať!

 

  • vyvinuté za spoločnej podpory veterinárov
  • výrazné zlepšenie kvality vody pre zvieratá
  • zo sily drahokamov ťaží všetko živé - vrátane zvierat
  • robustná a pevná miska
  • jedinečná drahokamová zmes
  • vyrobené z prírodných materiálov

 

 


MISKA CROWNJUWEL

tri farebné kombinácie

49.90,- €

 

do e-shopu

Prínos drahokamovej vody Skrýt

CROWNJUWEL

PRÍNOS DRAHOKAMOVEJ VODY

Drahokamová voda je tá najlepšia voda, ktorú môžete svojim miláčikom ponúknuť.

Voda je život. Jej kolobeh možno opísať ako prenikaniu skrze rôzne zemskej vrstvy hornín. Presakovaním dochádzam k jej očistenie a oživenie, aby mohla následne opäť v podobe pramenitej, život vody vyvierať na zemský povrch. Tento princíp sme použili pri vytváraní misky CrownJuwel: nebeská voda, čistá ako z prírodného zdroja. Prirodzene sa silou vybraných drahokamov.

Urobte si jednoducho test sami: pri prvom použití misky CrownJuwel ju postavte vedľa misky, ktorú ste doteraz používali. Nechajte pôsobiť drahokamy aspoň 10 minút. Uvidíte, ktorú vodu váš maznáčik uprednostní. Vďaka skvelému inštinktu bude okamžite vedieť, ktorá voda je pre neho najlepšie.

 

Čisto prírodný materiál Skrýt

CROWNJUWEL

ČISTO PRÍRODNÝ MATERIÁL

Spoločnosť VitaJuwel ctí prírodu a naši zákazníci si už zvykli na vysokú kvalitu produktov s ich pridanou hodnotou v oblasti ekológie a ochrany životného prostredia. Výnimkou nie je ani miska CrownJuwel, ktoré je čisto z prírodných materiálov. Robustná a odolná drahokamová miska je vyrobená prevažne z obnoviteľných surovín - 70% bambus / kukuričný škrob / drevo, 30% syntetická živica.

Priemer: cca 22 cm, výška: cca 11 cm, kapacita: 750 ml

 

Drahokamová zmes Skrýt

CROWNJUWEL

JEDINEČNÁ DRAHOKAMOVÁ ZMES

Predpokladom pre dobre fungujúci látkovú výmenu je dostatočné množstvo kvalitnej vody. To platí ako pre ľudí, tak aj pre zvieratá. CrownJuwel vznikla v úzkej spolupráci so zverolekárovi a odborníkmi na liečenie drahými kameňmi. Cieľom bolo podstatne zvýšiť pohodu zvierat, podporiť vitalitu a ich nadšenie pre konzumáciu zdravej vody.

JADEIT / NEFRIT – Vitalita
HNEDÝ ACHÁT – Sila
KRIŠTÁĽ – Koncentrácia
PERIDOT – Vyrovnanosť
MANGANOVÝ KALCIT – Spoločenské správanie

 

Laboratórne testy Skrýt

Pôsobením drahokamových fiol ponorených do kohútikovej vody dochádza k zmenám v kryštalickej mriežke vody. Produkty VitaJuwel® pozitívne ovplyvňujú vodu ako po biologickej, tak aj po technickej stránke. Ponorením drahokamovej Fioly do vzorky vody dosahuje voda hodnoty, ktoré sú zistiteľné iba u pramentitej vody.

 

  

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku