SKLENENÁ DRAHOKAMOVÁ

VÁZA FLORA

Tam, kde kvitnú kvety, tam sa svet usmieva!

S našou novou drahokamovou vázou sa úsmev ešte rozšíri. Celosvetovo prvý váza na kvety, ktorá vďaka drahokamom v sklenenom module dodá vašim kvetinám potrebnú silu k rastu a dlhotrvajúci vitalite. Či už sú kvety darované alebo zakúpenie, vždy nám dávajú pocit šťastia. Ich jemná vôňa a intenzívna farba prináša do vášho domova prírodu a nechajú vaše srdce rozkvitnúť v pravom slova zmysle.

 

  • výrazné zlepšenie kvality vody pre kvety
  • kvety vo váze FLORA zostávajú dlhšie čerstvé
  • zo sily drahokamov ťaží všetko živé - vrátane rastlín
  • jedinečný dizajn
  • investície na celý život
  • vyrobené z čistého borosilikátového skla

 


VÁZA FLORA

priemer 15 cm, výška 25 cm

49,- €

 

do e-shopu

Drahokamy a kvety Skrýt

VÁZY FLORA

DRAHOKAMY A KVETY

O blahodarných účinkoch drahých kameňov vedia ľudia už po celé stáročia. Vďaka tejto sile má voda tú vlastnosť, že sa preskupuje a získava svoje pôvodné vlastnosti. O tejto metóde hovoríme viac v kapitole Voda a VitaJuwel. Z tohto efektu a sily prírodných drahokamov ťaží všetko živé - vrátane rastlín! Už dávno sme zistili, že naše rezané kvety a byliny zostávajú dlhšie čerstvé, ak im neustále dodávame živú drahokamovou vodu. Po vyskúšaní tejto metódy aj floristi uznávajú, že ich kvety ťaží z vysokej kvality drahokamovej vody a výsledkom je okrem krásnych kvetov aj ich dlhšiu životnosť.

 

Univerzálna veľkosť Skrýt

VÁZA FLORA

Z DVOCH SE STANE JEDNA

Odteraz je FLORA k dispozícii iba v jednej veľkosti. Vďaka svojej štíhlej postave a otvoru, ktorý sa smerom nahor postupne rozširuje, je ideálny pre malé až stredne veľké kytice. Vďaka puristickému dizajnu sa váza dokonale hodí do každého interiéru! Drahokamová zmes machového achátu, sodalitu a horského krištáľu zostáva nezmenená, pretože je jednoducho jednoducho perfektná. September rovnako ako krásne kvety a zaisťuje, že kvety vydržia čerstvé dlhšiu dobu.

 

Extra energia Skrýt

PRE MILOVNÍKOV KVETÍN

EXTRA ENERGÍA

Okrem drahokamov vo vnútri teraz zdobia vonkajšiu stranu vázy jemné línie symbolu kvetu života, ktorý už poznáte z fliaš ViA či karafy ERA. Symbolické kruhy sa obtáčajú okolo a uzatvárajú vázu v dokonalej harmónii a dodávajú vode pre kvety extra porciu pozitívnej energie.

V súlade s našimi vysokými štandardmi kvality je možné drahokamový modul novej vázy FLORA ľahko vybrať a znova vložiť. Vďaka tomu je možné umývať sklenenú časť vázy v umývačke riadu, ale je možné telo vázy ľahko čistiť aj ručne.

 

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku