Na cesty

FĽAŠA

VIA

Fľaša ViA má obsah 0,5 litra a jej originalita vás dostane. Celosvetovo prvá fľaša s dvoma uzávermi. Prírodné drahokamy vnútri jednoducho fungujú - obyčajná voda sa vďaka nim dostane znovu do formy. Vyberte si fľašu s drahokamami, ktoré sú vám najbližšie a nechajte ich robiť svoju prácu. A potom, až svoju ViA prvýkrát naplníte ... od toho dňa sa stane, že začnete piť častejšie. Skôr, než ucítite smäd . Možno ju vyberiete z tašky skôr preto, aby ste si ju znovu prezreli. A alebo aby ju všetci okolo vás tiež videli. A možno ju do tašky ani nedáte a jednoducho si ju ponesiete v ruke. Či bude energia prírody pôsobiť aj na vás? Áno, bude.

Po 7 minútach od naplnenia fľaše ViA sa do vody začne uvoľňovať energie prírodných minerálov. Drahokamovej moduly sú vymeniteľné, svoju ďalšiu zmes si môžete vybrať TU. Fľašu môžete použiť aj bez drahokamového modulu. Fľaša je plne rozobrateľné. Odporúčame čistiť ju pravidelne a dôkladne, aby nedochádzalo k usadzovaniu baktérií alebo prípadných nečistôt.

Vedeli ste, že používaním fľaše ViA možno ušetriť až 70 kg plastov ročne?

  • obnovuje vitalitu kohútikovej vody
  • jednoduchá a kompletné rozoberateľnost
  • starostlivo vybrané drahokamy (fair-trade)
  • plne recyklovateľná
  • na použitie kdekoľvek, kedykoľvek
  • záruka na 7 rokov

 

 


FĽAŠA VIA

drahokamová zmes Šťastie

79.90,- €

 

do e-shopu


 

KREATÍVNÁ

FĽAŠA INU!

Sklenená fľaša na vodu s dvoma uzávermi. Unikátná a jedinečná! Po otvorení horného viečka uvidíte na dne symbol kvetu života - patrí medzi ornamenty staré ako ľudstvo samo. Naplnením vody podporené týmto energetickým symbolom spoločne so silou minerálov, vzniká štruktúrovaná, vitálne voda už počas 7 minút. Pod spodným uzáverom sa skrýva oddelený priestor na drahokamy. Do štartu každej fľaše Inu! sme vložili nádherné krištáľmi, ktorých energia je veľmi silná a univerzálne. Ak ste znalci kameňov, potom sa vám otvára nekonečný svet možných kombinácií. Vlastnosti a pôsobenie drahokamov nie sú vašou silnou stránkou, nevadí! Snáď každý z nás ocenia čistú vodu neustále pri sebe a podporí tým pitný režim. Živá voda na vás čaká každým dúškom!

Vedeli ste, že používaním fľaše Inu! možno ušetriť až 70 kg plastov ročne?

 

 


FĽAŠA INU!

štyri farebné kombinácie

54.90,- €

 

do e-shopu


 

SKLENENÁ SLAMKA

S DRAHOKAMOM

Novinka pre kalendárny rok 2021 je vhodná aj na cesty! Sklenené slamku z borosilikátového skla je štandardne dodávané v bambusovej puzdre, ktoré sklenené slamku skvele ochráni. K tomuto puzdru je pripevnený vrecúško, do ktorého sa dá bezpečne uložiť váš osobný drahokam. Vyberať môžete zo siedmich druhov rôznych drahokamov korešpondujúcich so siedmimi základnými čakrami v našom tele.

Slamku je plne recyklovateľné a šetrné k životnému prostrediu. Pravdepodobne posledný slamku na pitie, ktoré si v živote kúpite!

 

 


SKLENENÁ SLAMKA

Set 7 slamiek + 7 drahokamov

64.90,- €

 

do e-shopu


 

DRAHOKAMOVÉ

FIOLINO

Elegantným dizajnom v tvare kvapky vody si fiolino od VitaJuwel získava zaslúženú pozornosť, kamkoľvek ho vezmete. Samozrejme aj svojim unikátnym obsahom krišťáľu, temne červeného granátu a nádherného ametystu. Vkladá sa priamo do pohára s vodou či vínom.

 


DRAHOKAMOVÉ FIOLINO

křišťál - granát - ametyst

42.90,- €

 

do e-shopu

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku