KAMENE PRE MILOVNÍKOV VÍNA
NA DOMA, DO REŠTAURÁCIE, AKO DARČEK

Použitie fiol a fiolin Vino od VitaJuwel® zachováva vínu chuť hrozna a súbežne ovplyvňuje taníny v ňom obsiahnuté. Víno je potom hebkejšie a príjemnejšie vašim chuťovým pohárikom. Už starí Gréci ošetrovali svoje vína pomocou ametystu. Mimochodom, ametyst je zo starogréčtiny prekladaný ako "ten, kto nemôže byt znečistený". Už pred stáročiami bol preukázaný a využívaný pozitívny vplyv drahokamov na podávané nápoje. 

Samozrejme, že ani drahokamy nedokážu vykúzliť obyčajnému konzumnému vínu buket vína stáročného. Aj napriek tomu však dokážu produkty VitaJuwel® zdokonaliť jeho chuť. Vložte svoje fiolino do pohára s vínom a presvedčte sa.

 

Fiola s karafou Skrýt

PRE MILOVNÍKOV VÍNA
FIOLA S KARAFOU

Pre skutočných znalcov a milovníkov vína je vedľa jeho dokonalej chuti tiež veľmi podstatné, akým spôsobom sa víno popíja, tzv. "slávnostné uctievanie vína". A vďaka tomuto nesmie prirodzene chýbať krásna sklenená karafa, ktorá prispieva k radosti z konzumácie vína úplne zvláštnym spôsobom a robí z nej unikátny štýlový zážitok!

Nádherná sklenená karafa na víno je skutočným majstrovským kúskom s ručným spracovaním a tvorí mimoriadny skvost, ktorý necháva pôžitkové okamih ešte viac umocniť a prežiť práve s prepojením s drahými kameňmi od VitaJuwel. Drahokamový fiola Pre Víno obsahuje ametyst a krištáľ a vkladá sa priamo do karafy s vínom. Viac o tejto jedinečnej zmesi si môžete prečítať ZDE.

 

  • trieslovina vo víne sa zjemňuje
  • pre použitie v domácnostiach, v reštauráciách
  • elegantný dizajn
  • ručné práce sklárov

 

 


KARAFA NA VÍNO

v sete s fiolou na víno

249.80,- €

 

do e-shopu

Fiolino Skrýt

PRE MILOVNÍKOV VÍNA
FIOLINO

Elegantným dizajnom v tvare kvapky vody si fiolino od VitaJuwel® získava zaslúženú pozornosť, kamkoľvek ho vezmete. Samozrejme aj svojim unikátnym obsahom krišťáľu, temne červeného granátu a nádherného ametystu. Klasická Fiola vo zmenšením vydaní s elegantným dizajnom vodné kvapky. Vkladá sa priamo do pohára s vínom či vodou.

Už za starého Grécka bolo víno ošetrované prítomnosťou ametystu. Vo starogréčtine slovo ametyst znamená "neopit sa". Už od počiatku nášho letopočtu bolo rozoznávanie zvláštne pôsobenie drahých kameňov na nápoje, do ktorých boli vložené. Túto tradíciu vynikajúce znalci vína a profesionálne sommeliéri znovu objavili a dosiahli tým vo svojej praxi fantastických výsledkov. Zdokonaľujú dnes svoje vína pomocou fiolin značky VitaJuwel . Práve prítomnosťou fiolina v pohári & nbsp; získava víno prirodzenejší arómu z hrozna a trieslovina obsiahnutá vo vnútri sa zjemňuje. Víno je takto dokonale pripravené na konzumáciu.

  • zdokonaľuje chuť vína
  • možné použiť kdekoľvek a kedykoľvek
  • elegantný dizajn
  • starostlivo vybrané drahokamy

 

 


DRAHOKAMOVÉ FIOLINO

křištáľ - granát - ametyst

42.90,- €

 

do e-shopu

DARUJTE VÍNO S DRAHOKAMAMI Skrýt

Doprajte svojim priateľom skutočný luxus pri podávaní kvalitných vín. Darčekový set kvalitného francúzskeho vína s drahokamovou fiolou Pre víno bude skvelý.


Vložením drahokamovej fioly VitaJuwel®Pre víno do karafy s vínom vznikne niečo úplne nové. Nechajte všetky svoje zmysly prežiť dokonalosť. Nádherná sklenená Fiola plná prírodných drahokamov dodáva vínu plnú chuť hrozna, zároveň zjemňuje trieslovinu obsiahnutú v ňom. Francúzski someliéri schopnosti drahokamov oceňujú, vyskúšajte ich tiež.

 

do e-shopu

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku