LUXUSNÁ KARAFA NA VODU 
PRE HOTELY, WELLNESS, KANCELÁRIE, ...


Zabudnite už na plastové popraskané boxy s vodou neznámeho pôvodu. Svojim obsahom a luxusným dizajnom nemajú karafy ERA (1,3 l) a GRANDE (7 l) v ponuke zásobníkov na vodu konkurenciu. Vďaka použitiu s drahokamovými fiolami sú tieto karafy od VitaJuwel® odpoveďou na rastúci dopyt prírodne ošetrenej pitnej vody.

Už nebudete potrebovať žiadneho dodávateľa vody. Vodu do karáf dopĺňate priamo z vlastného vodovodu. Prítomnosť drahokamových fiol VitaJuwel navráti vode kvalitu vody z prírodného prameňa.

 

ČO VÁM ZAISTÍ 
VÝROBKY VITAJUWEL? 

 • ponuku prírodne ošetrené vody
 • využitie vlastného zdroja pitnej vody
 • perfektné obchodné zázemie
 • nadmieru spokojné hostí a zákazníkov
 • odlíšenie od konkurencie
 • možnosť ďalšieho obchodu

Karafa ERA Skrýt

PRE VEREJNÉ PRIESTORY
KARAFA ERA

ERA má obsah 1,3 litra. Je vyrobená ručne poprednými českými a slovenskými sklári z čistého borosilikátového skla - vami zakúpený kus vždy bude originál. Vďaka luxusnému spracovaniu bude karafa ERA nádherným dizajnovým prvkom na vašom stole. Je špeciálne navrhnutá pre použitie s drahokamovou fiolou, ktoré dodávajú nápoju v karafe tú najlepšiu formu. Môžete ju samozrejme použiť aj samostatne, prečo by nie? Spojením jej dizajne s energiou a krásou prírodných drahokamov však premeníte podávanie čistej vody či vína na malý, osobné rituál. Vyskúšate si ju?

 • špeciálne navrhnutá pre použitie s fiolou
 • jednoduché doplňovanie a servírovanie vody
 • čisté borosilikátové sklo
 • reprezentatívny dizajn

 

 


KARAFA ERA

drahokamová zmes Wellness

109.90,- €

 

do e-shopu

Karafa Grande Skrýt

PRE VEREJNÉ PRIESTORY
KARAFA GRANDE

Obsahom 7 litrov a luxusným dizajnom nemá karafa GRANDE v ponuke zásobníkov na vodu konkurenciu. Zabudnite už na plastové popraskané boxy s vodou neznámeho pôvodu. Vďaka použitiu s drahokamovou fiolou je GRANDE odpoveďou na rastúci dopyt po neobmedzenom prísune prírodne ošetrené pitnej vody. Je samoobslužná, môžete ju umiestniť kdekoľvek, bez toho, aby vyžadovala pozornosť personálu. Osvedčila sa v stovkách reštaurácií, hotelov, kancelárií a ordinácií po celom svete. Môžete ju použiť aj samostatne, bez fiol. Práve fiola plné prírodných drahokamov však navracia vode v karafe jej pôvodný, prírodné formu. Takto revitalizovanú, vždy čerstvou vodou potom spoľahlivo zásobíte svoju domácnosť i spoločenskú akciu - pre obe varianty je samoobslužná karafa GRANDE od VitaJuwel® na mieru vytvoreným riešením.

 • zásoba 7 litrov pramenitej vody
 • reprezentatívny a elegantný dizajn
 • dlhodobá životnosť
 • samoobslužný mechanizmus

 

 


KARAFA GRANDE

drahokamová zmes Regenerácia

297.90,- €

 

do e-shopu

Dávkovač dezinfekcia Skrýt

PRE VEREJNÉ PRIESTORY

DÁVKOVAČ DEZINFEKCIE

Každý z nás denne používa tekuté mydlo na ruky, rôzne druhy olejov a mnoho ďalších variantov. Unikátny dávkovač zrkadlí štandardnú vysokú kvalitu výrobkov VitaJuwel. Tento dávkovač má schopnosť dlhodobo uchovať vnútornú náplň a najlepším možným spôsobom starať o vnútornej tekutiny. Doprajte si v každodennej rutine radosť i šťastie. S týmto dávkovačom sa Vám to úplne jednoducho povedie - s každým stlačením! Ideálne použitie dávkovača s pumpičkou je pre zdokonalenie voňavých mydiel alebo prírodných olejov.

Variantom použitie je aj štýlové a šetrné uchovávanie všetkých druhov hygienických gélov. Váš nový dávkovač poskytuje nepreberné množstvo možností. Nechajte Vašej kreativite a snom voľnú cestu!

 • reprezentatívne podávanie dezinfekčných gélov
 • ideálne pre použitie v komerčných priestoroch
 • elegantní design
 • starostlivo vybrané drahokamy

 

 


DÁVKOVAČ DEZINFEKCIA

drahokamová směs Štěstí

54.90,- €

 

do e-shopu

Druhy zmesí Skrýt

Varianta STANDARD

Wellness

DRAHOKAMOVÁ ZMES WELLNESS

ruženín – ametyst – krištáľ

více

 


Varianta LUXUS 

Ajurvéda Jubilee

více

Päť elementov

více

Pre štíhlosť a formu

více

 

Rovnováha

více

Láska

více

Regenerácia

více

 

Luna

více

Navždy mladý

více

Šťastie

více

 

Ochránca

více

Inšpirácia

více

Vízia

více

 


Varianta EXKLUZIV

Zlatý okamih

DRAHOKAMOVÁ ZMES ZLATÝ OKAMIH

zlato – halit – granát

Zlatý okamih je zmesou zlata,...

více

Diamant

DRAHOKAMOVÁ ZMES DIAMANT

diamantové úlomky – krištáľ

Zmes...

více

 


Varianta VÍNO

 

Víno

DRAHOKAMOVÁ ZMES VÍNO

ametyst – krištáľ

Už starí Gréci...

více

Možnosti spolupráce Skrýt

 

Umožňujeme tri základné spôsoby spolupráce:

 

1. KÚPA 

Jednoducho si vybrané výrobky VitaJuwel® kúpite a používate je pre svoje vlastné účely, v reštaurácii, na recepcii hotela, v kancelárii a pod.


2. PREDAJ

Vlastníte hotel, wellness, kozmetické štúdio ... a chcete zaradiť výrobky do exkluzívnej ponuky vašim hosťom? Ponúkame vám dve varianty: výrobky môžete predávať zákazníkom priamo vy, alebo vyriešite ponuku a realizáciu predaja necháte na nás.


3. POŽIČANIE

Staňte sa našou predĺženou rukou a poskytnite svojim zákazníkom reklamné materiály, ktoré vám dodáme. Alebo ešte lepšie, staňte sa naším partnerom a poskytnite vášmu zákazníkovi plnohodnotný informačný servis. Pokiaľ Vás nejaká z ponúk zaujala alebo ak máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať pomocou jednoduchého formulára alebo nám pošlite email.

Kontaktujte nás

Partneri Skrýt


 

VITA JUWEL JE SÚČASŤOU ZDRUŽENIA HEALING HOTELS OF THE WORLD 

 

HEALING HOTELS OF THE WORLD je spojenie výnimočných, starostlivo vybraných hotelov a rezortov na luxusnej úrovni. Sú vynikajúcimi centrami s vysokou kompetenciou pre komplexnú starostlivosť o zdravie. S viac ako 70 partnerskými hotelmi na všetkých kontinentoch, ktoré patria k priekopníkom nového životného štýlu, predstavujú HEALING HOTELS OF THE WORLD pravú a spoľahlivú garanciu celostnej starostlivosti o zdravie. VitaJuwel je prednostne vyhľadávaným partnerom a súčasťou vybavenia týchto jedinečných turistických centier.

 

 

 

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku