LABORATÓRNE TESTY

VITAJUWEL POD MIKROSKOPOM


Nemecké laboratóriá Hagalis AG sa zameriavajú na rozbory vody, potravín apod. Podľa ich štúdie z roku 2008 metóda využitia prírodných kameňov VitaJuwel® pozitívne ovplyvňuje vodu, a to aj z pohľadu biologickej analýzy. Na účely testovania boli použité dve vzorky vody: prvou bol vzorka kohútikovej vody z mesta Überlingen v blízkosti Bodamského jazera, druhou bola tá istá vzorka vody upravená vložením drahokamovej Fioly VitaJuwel®. Podrobné výsledky testovania sú k stiahnutiu nižšie.

Krátko zhrnuté:

Pôsobením drahokamových fiol ponorených do kohútikovej vody dochádza k zmenám v kryštalickej mriežke vody. Produkty VitaJuwel® pozitívne ovplyvňujú vodu ako po biologickej, tak aj po technickej stránke. Ponorením drahokamovej Fioly do vzorky dosiahla voda hodnoty, ktoré sú zistiteľné iba u pramentitej vody.

   

 

ZMENY V CHARAKTERE KRYŠTÁLOV VODY

Voda, upravovaná Fiolami s drahokamami VitaJuwel® už behom 7 minút, vytvára originálne nové usporiadanie. Na mikrofotografii sú pozorovateľné kontúry skutočného kryštálu. VitaJuwel® vitalizuje a zlepšuje bežnú vodu z vodovodu na úroveň čistej, pramenitej vody. Tento efekt bol potvrdený biológmi nemeckých laboratórií Hagalis AG Institute (Herdwangen-Schonach, Nemecko).

 

K čomu dochádza Skrýt


1. fotografia (400x zväčšené) - Mikroskopická štruktúra u bežnej kohútikovej vody. Usporiadanie štruktúry v uhle 90° poukazuje na zaťaženie škodlivými látkami.

2. fotografia - Štruktúra nezaťaženého listu zviera uhol približne 60°. Tento uhol v prírode symbolizuje zdravie a vitalitu. Nájdete ho takmer na všetkých miestach a častiach prírody.

3. fotografia (400x zväčšené) - Pôsobením produktov VitaJuwel® získavajú kryštály vody naspäť pôvodný uhol 60°. Táto zmena / neutralizácia škodlivých vplyvov pôsobiacich na vodu /, bola v roku 2008 laboratórne potvrdená.

 

Biologický posudok Skrýt

Výsledky biologického posudku (laboratóriá Hagalis AG)

 

 (vľavo bežná kohútiková voda, vpravo voda po 7 minútach pôsobenia drahokamovej fioly VitaJuwel)

 

  • Zlepšenie kvality kohútikovej vody
  • Neutralizácia škodlivých informacií
  • Zlepšenie pH a obsahu kyslíka
  • Zvýšené hodnoty minerálov
  • Zvýšenie energetickej hodnoty
  • Hodnoty odpovedajúce pramenitej vode
  • Vysoká biologická kvalita

 

Podrobný biologický posudok (CZ)

Podrobný biologický posudok (DE)

 

MASARU EMOTO A JEHO VÝSKUM Skrýt

"Nie je žiadna iná látka na svete, s ktorou by bolo naše blaho a zdravie tak úzko spojené, ako práve s vodou." Ak začnete rozkrývať tajomstvo vody, čoskoro objavíte meno Masaru Emoto. Tento japonský doktor alternatívnej medicíny prezradil svetu o tajomstvách vody viac než ktokoľvek iný. Svojimi poznatkami a nadšením naučil Masaru Emoto milióny ľudí po celom svete milovať  čistú vodu. Stal se legendou v obore biológie a alternatívneho liečenia.

Doktor Emoto preukázal, že voda je významným nosičom informácií. Podarilo sa mu to fotografiou mikroskopickej čiastočky vody – malého vodného kryštálu, ktorý menil svoju štruktúru podľa pôsobenia rôznych vonkajších faktorov. Prvú fotografiu zaobstaral Masaru Emoto vo svojom laboratóriu v Tokiu. Okrem vedeckej hodnoty, ktorú fotografie majú, sú takisto vyhľadávaným umeleckým dielom. V súčasnej dobe je v obehu niekoľko tisíc Emotových autorských fotografií kryštálov vody.

 


Spolupráca s VitaJuwel®

Výsledky Emotových výzkumov boli inšpirujúce. Stali se pevným podložím pre filozofiu značky VitaJuwel®. Voda má pamäť. Štruktúra vody môže byť menená pomocou vonkajších vplyvov. Tento fakt pevne spája filozofiu VitaJuwel® s legendárnym Masaru Emotom.

"Spolupráca s Masaru Emotom bola pre VitaJuwel® zlomovým medzníkom. Masaru Emoto prejavil záujem o náš spôsob úpravy pitnej vody pomocou drahokamov uzatvorených do sklenených fiol. Naša obrovská snaha zoznámiť svet s prírodnou revitalizáciou vody získala uznanie od žijúcej legendy. Zo spolupráce s Masaru Emotom a jeho laboratóriami HadoLife Europe vznikla úžasná Kryštálová edícia - zmesi, u vzniku ktorých stál sám Masaru Emoto. Skúsenosti, ktoré sme získali spoluprácou s týmto skromným japonským velikánom, uplatňujeme dodnes. Považujeme ich za čisté zlato našej rodinné značky  VitaJuwel®,  na ktorú sme nesmierne pyšní."

 

 

 

Masaru Emoto

Narodil sa v Jokohame v júli roku 1943 († 17.10.2014). Promoval na katedre humanitných a prírodných vied so zameraním na medzinárodné vzťahy na jokohamskej univerzite. V roku 1986 založil v Tokiu IHM Corporation. V roku 1992 získal titul doktora alternatívnej medicíny na Open International University. V USA sa zoznámil so systémom mikrozhlukov vody a magnetickou rezonanciou - tým začala jeho cesta k počiatku objavovania tajomstva vody. Už ako uznávaný vedec a filozof podnikol rozsiahly výskum vody po celej planéte. Okrem iného zistil, že svoju skutočnú podobu nám voda ukazuje formou zmrznutého kryštálu. Napísal mnoho úspešných kníh v japončine, kľúčovou sa po celom svete stala kniha The Message from Water (zväzok I, II a III). Je autorom kníh The Hidden Messages in Water, The Healing Power of Water a The True Power of Water.

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku