NÁVOD NA POUŽÍVANIE

FĽAŠA VIA

Celosvetovo prvá fľaša na vodu s dvoma uzávermi. Srdce tejto fľaše tvorí drahokamový modul, ktorého vyžarovaním drahokamov dochádza k revitalizácii vody. Môžete vyberať z viacerých druhov drahokamových zmesí, ktorých zloženie rozhoduje o vode, ktorú budete budete následne konzumovať. Pravdepodobne budete vnímať zmenu aj v chuti vody. 

Pred prvým použitím odporúčame celú fľašu dokonale umyť pod tečúcou vodou. Fľaša ViA je z pevného borosilikátového skla zbaveného ťažkých kovov a dokonale tesní. Pri prvých okamihoch používanie fľaše ViA môžete mať dojem, že fľaša v spodnej časti netesní. Táto netesnosť je však spôsobená preliatím hrany fľaše pri jej napĺňaní a koncentráciou vody pri spodnom viečka z vonkajšej strany fľaše. Uzavretú fľašu obráťte a nechajte odtiecť prebytočnú vodu. Ak by tento problém pretrvával, skontrolujte dotiahnutie viečka pri spodnej časti fľaše.

Obrovskou výhodou tejto fľaše je jej veľmi ľahké čistenie. Po odobratí horného viečka môžete popíjať z užšieho hrdla fľaše. Po odobratí spodného viečka spoločne s drahokamovým modulom zostane samostatná časť sklenené fľaše. Túto časť je možné vložiť do umývačky, prípade ručne umyť pod tečúcou vodou.

Pre dokonalé očistenie je možné zo spodného viečka vyskrutkovať drahokamový modul. Horné i spodné viečko obsahuje silikónové tesnenie, ktoré možno jednoducho vybrať (viz priložené inštruktážne video). Silikónová tesnenia možno umývať v umývačke. Drahokamový modul, spoločne s horným a spodným viečkom, odporúčame oplachovať iba pod tečúcou vodou. 

Pri dlhodobom používaní fľaše ViA môže dôjsť na stenách fľaše k vyskytnutie usadenín, vplyvom tvrdšie vody a pod. Na ich odstránenie odporúčame použitie octu, v pomere 1: 3. Vhodné je samotné telo fľaše vložiť do spomínaného nálevu. Podľa znečistenia ponechať v náleve po dobu cca 2 hodín, prípadne do druhého dňa. Následne dôkladne opláchnite. Na tento produkt poskytuje spoločnosť VitaJuwel 7-ročnú záruku na výrobné chyby.

Želáme vám veľa radosti s vašou fľašou via! Pripravení na silu prírody?

 


NÁVOD NA POUŽÍVANIE

DRAHOKAMOVÁ FIOLA

Unikátny výrobok z rúk českých sklárov z ručne fúkaného, ​​čistého, borokremičité skla. Priestor tejto jedinečnej fioly je naplnený prírodnými drahokamy spolu s vnútornou tekutinou. Fiola je určená pre revitalizáciu (aktiváciu) vody, ktorú každodenne pijeme. Na tento produkt poskytuje spoločnosť VitaJuwel 7-ročnú záruku na výrobné chyby.

Starostlivosť o drahokamovou fiolu je veľmi jednoduchá. Pred prvým použitím odporúčame fiolu dokonale opláchnuť pod tečúcou vodou a vložiť do vašej karafy. Vyžarovaním energie prírodných drahokamov dochádza už po 7 minútach k nastavenie vitálnej úrovne vody. Účinok fioly je najsilnejší po dobu, kedy je v priamom kontakte s vodou. Odporúčame nechať fiolu v karafe trvalo, krása prírodných drahokamov vytvára z podávania vody výnimočný zážitok. Malý, osobné rituál.

Drahokamovou fiola VitaJuwel je vyrobená z pevného skla, jej používanie odporúčame v teplotnom rozsahu cca 7-35°C. Fiolu odporúčame aspoň jedenkrát týždenne chvíľkovo opláchnuť pod tečúcou vodou bežnej teploty. Vyvarujte sa tvrdých nárazov, či údery. Mnohí z nás vnímajú potrebu energetizácie (dobíjanie) drahokamov pomocou slnečného, ​​či mesačného svitu v určitom intervale.

V našej ponuke nájdete luxusné karafy ERA a GRANDE, ktoré sú špeciálne tvarované pre použitie s fiolou a zaisťujú pre vás ešte väčší zážitok z podávania nápojov.

 


NÁVOD NA POUŽÍVANIE

KARAFA ERA + FIOLA

Dokonalý tvar a precízne prevedenie robí z karafy ERA nádherný dizajnový skvost na vašom domácom, či pracovnom stole. Čisté sklo spoločne s nerezovým uzáverom pôsobí ladne a elegantne. Karafa ERA je špeciálne vyvinutá pre použitie s drahokamovou fiolou VitaJuwel, ktorú ponúkame vo viacerých kombináciách drahokamových zmesou. 

Drahokamová fiola je pevne uchytená v kovovom viečku, ktoré je prispôsobené tak, aby ste pri napĺňaní či servírovaní nemuseli fiolu a viečko vynímať. Týmto spôsobom sa snažíme minimalizovať riziko rozbitia fioly o sklenenú stenu karafy. Nesmieme však zabúdať na to, že sa jedná o sklenený produkt, a tak je treba dbať pri manipulácii a čistenie karafy opatrnosti a vyhýbať sa prudkých pohybov. 

Pred prvým použitím karafy doporučujeme sklenený základ a kovové viečko dokonale opláchnuť. Sklenený základ karafy ERA môžete variantne vložiť do umývačky riadu (program na umývanie skla). Podľa skúseností však odporúčame umývanie skleneného základu ručne za pomoci kefy na čistenie od VitaJuwel. Pokiaľ je v karafe kvalitná voda, sami potom zistíte, že táto starostlivosť je potreba jedenkrát za 7-10 dní. 

Návod na kompletizácii sete karafy a fioly nájdete vložený v karafe ERA, poprípade môžete zhliadnuť video nižšie. Pre montáž a demontáž nerezového viečka by sme spomenuli aspoň túto dôležitú informáciu: pri rozoberaní nerezového viečka zo skleneného základu je vhodné vzájomným krúživým pohybom "vykroužit" nerezovú časť vrátane fioly.Pri tomto úkone dbajte zvýšenie opatrnosti

Malý tip od nás: Vplyvom tvrdšie vody sa môžu na oceľovom viečku či sklenené časti karafy ERA tvoriť menšie stopy. Riešenie je jednoduché. Karafu naplňte z 1/3 octom a doplňte vodou. Podľa nutnosti nechajte pôsobiť dve hodiny, prípadne do druhého dňa. Následne dokonale prepláchnite vodou. Podobný postup použite aj v prípade nerezového viečka. & Nbsp; Na tento produkt poskytuje spoločnosť VitaJuwel 7-ročnú záruku na výrobné chyby.

 


NÁVOD NA POUŽÍVANIE

KARAFA GRANDE + FIOLA

Karafa GRANDE je luxusný spôsob samoobslužného občerstvenia čerstvou vodou. Svojim objemom 7 litrov pohodlne vystačí pre celú rodinu, firemné kolektív alebo hotelový komplex. GRANDE je doplnená o drahokamovýou fiolu s prírodnými minerálmi, ktorá pripraví vitálne vodu vo forme horského prameňa. 

Drahokamová fiola je pevne uchytená v kovovom viečku, ktoré je prispôsobené tak, aby ste pri napĺňaní nemuseli fiolu a viečko vynímať. Pri úplnom naplnení karafy GRANDE vyberte fiolu spoločne s nerezovým uzáverom a naplňte plných 7 litrov vody. Následne viečko spoločne s fiolou opatrne vložte späť. Pri čiastočnom doplnenie vody postačuje plnenie cez otvory v hornom viečku bez nutnosti vyberania fioly. Jednoduché a pohodlné.

Pri čistení GRANDE je nutné vybrať viečko aj drahokamovou fiolu. Z vlastnej skúsenosti odporúčame zákazníkom karafu raz za 7-10 dní kompletne vyprázdniť a vnútrajšok nádoby opláchnuť čistou vodou bez chemického ošetrenia. Vonkajšiu stranu karafy možno umyť jemným čistiacim prostriedkom. Pri každodennom používaním doporučujeme jedenkrát za 1-2 mesiace prázdnu karafu obrátiť, otvoriť kohútik a preliať nerezovou časť vodou s teplotou približne 50-60° C. Týmto dôjde k likvidácii prípadných guľových či iných baktérií v nerezovej časti. Spomínaný nerezový kohútik je zámerne umiestnený vyššie, než je dno karafy. Týmto je zamedzené možnosti natočenia usadenín či akéhokoľvek sedimentu do pohára.

Ak by vznikli na stenách karafy stopy minerálov vplyvom tvrdšie vody alebo menej kvalitnej vody, je vhodné použiť octovou alebo citrónovou vodu a nechať pôsobiť po dobu dvoch hodín. Prípade nechať odstáť do druhého dňa. Potom karafu dokonale prepláchnuť. 

Používate výrobok z najpevnejšieho skla, napriek tomu sa však jedná o sklenený produkt, preto dbajte pri manipulácii maximálnej opatrnosti. Na tento produkt poskytuje spoločnosť VitaJuwel 7-ročnú záruku na výrobné chyby.

 


NÁVOD NA POUŽÍVANIE

SLAMKY S DRAHOKAMOM

Naši zákazníci si už zvykli na vysokú kvalitu produktov VitaJuwel v oblasti ochrany životného prostredia. Tento nový produkt, ktorý je určený pre dlhodobé užívanie, plne recyklovateľný, zapadá do mozaiky a filozofie spoločnosti VitaJuwel.

Sklenená slamka je vyrobená z pevného borosilikátového skla zbaveného ťažkých kovov. Je dostatočne robustné pre bežné používanie, napriek tomu sa však jedná o sklenený produkt, preto dbajte pri manipulácii maximálnej opatrnosti. Sklenené slamku možné umývať v umývačke (program na umývanie skla). Pre dôkladné vymytie vnútornej časti slamky odporúčame použiť kefku z kokosových vlákien, ktorý je súčasťou každého setu slamky s drahokamom. 

V ponuke je celkom sedem rôznych druhov drahokamov, ich výber a použitie je čisto na každom z vás. Drahokamy sú prírodné produkty. Môžu sa navzájom líšiť veľkosti, tak i farebnosťou.

Každý z drahokamov má vyžarovaciu schopnosť, na základe ktorej je schopný vylepšiť (revitalizovať) vodu obsiahnutú vo vašom nápoji. Po použití je vhodné minerál opláchnuť iba pod tečúcou vodou bežnej teploty. Možnosti použitia tohto skleneného slamky sa rozširujú vďaka vhodnosti využitie aj na teplejšie nápoje. Odporúčame však vždy kontrolu skutočnej teploty vami konzumovaného nápoja.

VitaJuwel ICE CUBE - forma na ľad

Drahokam, ktorý ste dostali k vášmu sklenenému slamky, vložte do silikónovej formy. Drahokam s otvorom navlečte na stred formy. Tú naplňte čistou vodou a vložte do mrazničky na 24 hodín (postačí prípadne cez noc). Po vybratí formy z mrazničky nechajte chvíľočku pôsobiť vonkajšiu teplotu, uľahčíte tým oddelenie ľadu od silikónu. Potom vytlačte kocku ľadu zatlačením na dno formy a zasuňte zmrznutú kocku ľadu na vaše sklenené slamku od VitaJuwel. Užite si svoj drink!

 


NÁVOD NA POUŽÍVANIE

FĽAŠA INU!

Inu! je pevnou súčasťou produktového radu spoločnosti VitaJuwel. Táto fľaša vybavená dvoma uzávermi ponúka širokú variabilitu použitia drahokamov. Kombinácia vzájomnej zámeny drahokamov s podporením symbolu kvetu života vytvára z tejto fľaše úplne unikátny produkt. 

Pred prvým použitím odporúčame celú fľašu dokonale umyť pod tečúcou vodou. Fľaša Inu! je z pevného borosilikátového skla zbaveného ťažkých kovov a dokonale tesní. Po odobratí horného viečka môžete popíjať z užšieho hrdla fľaše. Po odobratí spodného viečka sa otvára oddelený priestor pre vložené drahokamy. Do základu sme vložili do fľaše Inu! zmes krásnych krištáľov. Tento priestor v spodnej časti fľaše možno doplniť iným, vaším osobným minerálom či drahokamom. Každému znamenie zodpovedá príslušný druh drahokamu, ktorého ponuku sme pripravili aj pre pridanie k základným křišťálům do fľaše Inu !. Ich kombináciu nájdete ZDE. Môžete využiť aj ponuky našich predpripravených drahokamových zmesiach v sklenených dózach, ktorých máme viac druhov. Všetky drahokamy od spoločnosti VitaJuwel sú striktne fair-trade a prechádzajú pravidelnými kontrolami kvality inštitútom EPI.

Kompletne rozobranú fľašu možno umyť ručne, prípadne vložiť do umývačky riadu (program na umývanie skla). Obe viečka obsahujú silikónové tesnenie, po ich vybratí je možné vložiť tiež do umývačky. Vlastné viečka oplachujte pod tečúcou vodou bežnej teploty. 

Fľaša Inu! ponúka široké možnosti z pohľadu kombinácií drahokamov. Na druhej strane prináša vyššiu zodpovednosť z pohľadu vzájomnej kombinácie minerálov a ich pôsobenie na revitalizovanú vodu. Spoločnosť VitaJuwel poskytuje na fľaše Inu! 2-ročnú záruku.

 


NÁVOD NA POUŽÍVANIE

TREAT SERIES

VitaJuwel prichádza na trh s novou škálou výrobkov, ktoré napomáhajú v našom živote zlepšenie každodenne používaných produktov. Jedným z prvých týchto výrobkov je dávkovač s pumpičkou s drahokamovou zmesou Šťastie. Vnútorný priestor je možné naplniť prírodným tekutým mydlom, rôznymi druhmi olejov a podobne. Vplyvom aktuálnej globálnej situácie máme k dispozícii variant hygienického antibakteriálneho gélu s účinnosťou 99,9% a prírodné citrónovou vôňou.

Dávkovač je kompletne rozoberateľný pre jednoduché čistenie a prípadnú zámenu tekutín vo vnútornej časti. Vybratím horného viečka možno doplniť požadovanú tekutinu. Odobratím spodného viečka spoločne s drahokamovým modulom je možné dokonale vyčistený skleneného tela fľaše, ktoré je možné umývať tak ručne, ako aj v umývačke riadu (program na umývanie skla). Zo spodného viečka možno vyskrutkovať drahokamový modul a vybrať silikónové tesnenie. Viečko a horný uzáver odporúčame umývať iba pod tečúcou vodou bežnej teploty.

Prvý zo série Treat Series je dávkovač s pumpičkou. Ďalším variantom je nálevka s nerezovým uzatvárateľným viečkom. Jej primárna využitie je pre využitie maximálnej kvality prírodného rastlinného oleja a ďalších tekutín. Tretí v poradí z tejto série je variant rozprašovača, typu sprej. Tieto tri kombinácie je možné zakúpiť s rôznymi druhmi drahokamových zmesí. 

Prajeme veľa nevšedných zážitkov s novou Treat Series! 

 


NÁVOD NA POUŽÍVANIE

DRAHOKAMOVÁ MISKA CROWNJUWEL

V produktovej rade VitaJuwel myslíme aj na vaše štvornohých domácich miláčikov. Ponúkame tri druhy farebných kombinácií drahokamových misiek na vodu pre domáce zvieratá. V strede tejto misky je drahokamový modul naplnený zmesou drahokamov. Na ich vývoji sa podieľali ako odborníci na minerály, tak i veterinári. Vplyvom vyžarovanie minerálov umiestnených v sklenenom module dochádza už po 7 minútach k nastavenie vitálnej úrovne vody. 

Robustná a pevná bambusová miska je tvorená z kukuričného škrobu, drevených vlákien a bambusu vzájomne prepojená syntetickou živicou. Jej udržiavanie je veľmi jednoduché, stačí omývanie pod vlažnou tečúcou vodou. Čas od času je možné vybrať drahokamový modul a vlastné telo misky vložiť do umývačky riadu. Pri rozoberaní spodného uzáveru dajte pozor na možnú stratu tesnenie, pri opätovnom zostavovaní dbajte na správne usadenie tesnenia. Možno tým predísť prípadné netesnosti v stredu misky. 

 


NÁVOD NA POUŽÍVANIE

VÁZA FLORA

Pripravujeme.

 


Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku