PRODUKTY

PLNÉ PRÍRODNÝCH DRAHOKAMŮ

OSOBNÁ

FĽAŠA VIA

Má obsah 0,5 litra a jej originalita vás dostane. Prírodné drahokamy vnútri jednoducho fungujú - obyčajná voda sa vďaka nim dostane znovu do formy. Vyberte si fľašu s drahokamami, ktoré sú vám najbližšie a nechajte ich robiť svoju prácu. A potom, keď svoju ViA prvýkrát naplníte ... od toho dňa sa stane, že začnete piť častejšie. Skôr, ako pocítite smäd. Možno ju vyberiete z tašky skôr preto, aby ste si ju znovu prezreli. Alebo aby ju všetci okolo vás tiež videli. A možno ju do tašky ani nedáte a jednoducho si ju ponesiete v ruke. Či bude energia prírody pôsobiť aj na vás? Áno, bude.

FĽAŠA VIA – VSTÚPIŤ DO E-SHOPU


DRAHOKAMOVÁ FIOLA

VÝROBOK ČESKÝCH SKLÁROV

Nádherne tvarovaná, plná prírody. To je drahokamová fiola od VitaJuwel - ručne vyrábaný a fúkaný skvost českých sklárov. Fiola je naplnená rôznymi kombináciami drahokamových zmesí a má za cieľ oživenie bežné kohútikovej alebo filtrovanej vody priamo na vašom stole. Hygienickosť, dlhodobá funkčnosť a perfektné chuť vody si vás určite získajú. Vďaka metóde VitaJuwel a prírodným drahokamom si môžete užívať drahokamovej vody dlhodobo. Záruka na výrobky VitaJuwel po dobu 7 rokov a už 13-ročná skúsenosť s princípom revitalizácie vody na úroveň pramenité sú dostatočné dôvody k jej zakúpenia. Ostatne príroda touto formou pripravuje vodu už po milióny rokov!

DRAHOKAMOVÁ FIOLA – VSTÚPIŤ DO E-SHOPU


SKLENENÁ

KARAFA ERA

Má obsah 1,3 litra. Je vyrobená ručne poprednými českými a slovenskými sklármi z borosilikátového skla - vami zakúpený kus teda bude originál. Vďaka luxusnému spracovaniu bude karafa ERA nádherným dizajnovým prvkom na vašom stole. Je špeciálne navrhnutá pre použitie s drahokamovými fiolami, ktoré dodávajú nápoju v karafe tú najlepšiu formu. Môžete ju samozrejme použiť aj samostatne, prečo by nie? Spojením jej dizajnu s energiou a krásou prírodných drahokamov však premeníte podávanie čistej vody či vína na malý osobný rituál. Vyskúšate si ju?

KARAFA ERA – VSTÚPIŤ DO E-SHOPU


SKLENENÁ

KARAFA GRANDE

Obsahom 7 litrov a luxusným dizajnom nemá karafa GRANDE v ponuke zásobníkov na vodu konkurenciu. Zabudnite už na plastové popraskané boxy s vodou neznámeho pôvodu. Vďaka použitiu s drahokamovými fiolami je GRANDE odpoveďou na rastúci dopyt po neobmedzenom prísune prírodne ošetrenej pitnej vody. Môžete ju použiť aj samostatne bez fiol. Práve fiola plná prírodných drahokamov však navracia vode v karafe jej pôvodnú prírodnú formu. Takto revitalizovanou, vždy čerstvou vodou potom spoľahlivo zásobíte svoju domácnosť i spoločenskú akciu - pre oba varianty je samoobslužná karafa GRANDE od VitaJuwel na mieru vytvoreným riešením

KARAFA GRANDE – VSTÚPIŤ DO E-SHOPU


SKLENENÉ SLÁMKY

S DRAHOKAMOM

Firma VitaJuwel si uvedomuje dôležitosť ekológie a ochrany životného prostredia. Preto na trh prichádza s výrobkom v podobe sklenené slamky z pevného borosilikátového skla, ktoré prispieva k veľmi príjemnému konzumovanie tekutých nápojov a vedie k nahradeniu jednorazových plastových slamiek. Použitie drahokamu vloženého na sklenené slamke oživujete vodu, ktorú konzumujete. Vďaka tomu môžete hravo pripraviť pre konzumáciu vitálny, drahokamy ošetrenú vodu. Pripravené je celkom sedem druhov drahokamov korešpondujúcich so siedmimi základnými čakrami v našom tele. Výberom vhodného drahokamu podporíte aj harmonizácie energetických bodov. Čisté sklo a kefka pre čistenie slamky pripraví tento produkt na dlhodobé používanie.

A to najlepšie na koniec. Za každý kus predaného slamky vysadí organizácie ONE TREE PLANTED jeden strom!


FĽAŠA

INU!

Sklenená fľaša na vodu s dvoma uzávermi. Unikátná a jedinečná! Po otvorení horného viečka uvidíte na dne symbol kvetu života - patrí medzi ornamenty staré ako ľudstvo samo. Naplnením vody podporené týmto energetickým symbolom spoločne so silou minerálov, vzniká štruktúrovaná, vitálne voda už počas 7 minút. Pod spodným uzáverom sa skrýva oddelený priestor na drahokamy. Do štartu každej fľaše Inu! sme vložili nádherné krištáľmi, ktorých energia je veľmi silná a univerzálne. Ak ste znalci kameňov, potom sa vám otvára nekonečný svet možných kombinácií. Vlastnosti a pôsobenie drahokamov nie sú vašou silnou stránkou, nevadí! Do spodnej časti fľaše Inu! môžete vložiť niektorú zo zmesí drahokamov pripravenú priamo od VitaJuwel, alebo môžete ku krištáľu vložiť niektorý drahokamov súvisiacich s vaším osobným znamením. Snáď každý z nás ocení čistú vodu neustále pri sebe a podporí tým pitný režim. Živá voda na vás čaká s každým dúškom.

OBJAVTE SVET FLIAŠ INU! – VSTÚPIŤ DO E-SHOPU


TREAT

SERIES

Prichádzame na trh s úplne novou variantou dávkovanie dezinfekcie, mydiel olejov či iných tekutín. Variant používanie drahokamov pre vylepšenie, zvýšenie trvanlivosti a získanie maxima z prírodných produktov a tekutín. To je nová Treat Series od VitaJuwel! Jedným z prvých produktov tejto série je dávkovač "Šťastie" s jadeitom, karneolom, oranžovým kalcitom a krištáľom. Naplňte dózu produktom podľa vášho výberu a už po pár minútach môžete používať tekuté mydlo, rôzne druhy olejov, hygienické gély, prípadne ďalšie varianty náplňou prírodného pôvodu ošetrené prírodnými drahokamy. Unikátnosť produktu a jedinečnosť v kvalite Vám samozrejme garantujeme aj v tomto prípade..

TREAT SERIES – VSTÚPIŤ DO E-SHOPU


DRAHOKAMOVÁ MISKA

CROWNJUWEL

Zdravie domácich zvierat priamo ovplyvňuje kvalita konzumovanej vody, rovnako ako je tomu u ľudí. Odborníci na minerály spoločne s veterinármi vyskúšali a pripravili drahokamovou zmes najvhodnejší pre vašich miláčikov. Zmes minerálov a drahokamov v module z čistého skla zabezpečuje dlhodobú funkčnosť prípravy drahokamovej vody. Jednoduchú starostlivosť o misku, vytvorenú z bambusu, kukuričného škrobu a drevených vlákien, si iste zamilujete! Misku ponúkame v troch farebných kombináciách - oceánovo modrej, bridlicovo šedej a prírodne biele.

Tip od nás. Vyskúšajte ponúknuť vášmu domácemu miláčikovi dve pripravenej vody. Jednu vodu pôvodné, neošetrenú, druhú ovplyvnenú silou prírodných minerálov po dobu aspoň 10 minút. Z ktorej sa váš domáci miláčik napije?

DRAHOKAMOVÁ MISKA CROWNJUWEL – VSTÚPIŤ DO E-SHOPU


do e-shopu

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku