Šťastie

DRAHOKAMOVÁ ZMES ŠŤASTIE

jadeit (nefrit) – karneol – oranžový kalcit – krištáľ

Tak ako láska, ani šťastie k nám neprichádza zo žiadneho vonkajšieho zdroja. Šťastie je stav nášho bytia, je to nastavenie našej mysle. Objaviť zdroj šťastia či lásky v sebe samom je pre mnohých z nás veľký životný krok, sprevádzaný mnohými zásadnými, pozitívnymi zmenami. Aj na tie je však vhodné byť pripravený a vpúšťať ich do svojho života pozvoľna. Karneol v tejto drahokamovej zmesi nabáda k radosti zo vzájomného stretávania, oranžový kalcit tu zastupuje lúče slnečnej energie prenikajúcej do nášho vnútra. Jadeit (nefrit) nám poskytuje potrebnú dávku šťastia na tejto ceste plnej zmien. Naladení touto úžasnou drahokamou zmesou začnete vstupovať do každého dňa plní pokoja a pocitu blaha.

Charakteristika drahokamov

JADEIT (NEFRIT) pozitívne pôsobí na všetky znamenia. Je to ochranný kameň, významne prepojený so srdcovou čakrou. Vnáša do života harmóniu, istotu a bezpečie. Je symbolom čistoty a vyrovnanosti, upokojuje myseľ. Citlivo napomáha poznanie seba samého. Je to kameň minulosti - skvele sa hodí pre nahliadnutie do minulých životov, napomáha stretnutie s ľuďmi z minulosti alebo o nej uľahčuje hovoriť. Tíši bolesť, menštruačné a svalové kŕče, odvádza z tela jedovaté látky. Uzdravuje bunkový a kostrový systém, zvyšuje plodnosť, priaznivo pôsobí pri pôrode. Má vplyv na bedra a slezinu, udržuje všetku rovnováhu v tele.

KARNEOL svojou energiou obnovuje vitalitu, motiváciu a silne stimuluje tvorivosť. Upokojuje dramatické situácie. Jeho prítomnosť napomáha vyrovnať sa s priebehom životného cyklu a tým rozpúšťa strach zo smrti. Dodáva odvahu, prináša pozitívny pohľad na život, rozháňa apatiu a motivuje k úspechu. Napomáha prekonať závislosti a získať naspäť vieru v seba samého. Pomáha preniknúť až k samej podstate, dodáva vytrvalosť. Predchádza kožným ochorením, zastavuje krvácanie z nosa a pomáha pri krvných ochoreniach, dodáva silu a vitalitu, zvyšuje plodnosť, lieči frigiditu a impotenciu, artritídu, reumatizmus, kosti a šľachy, neurózy a depresie.

ORANŽOVÝ KALCIT zabezpečuje spojenie s vyšším vedomím. Pomáha nám priblížiť sa k vyššej múdrosti. Je ochranným kameňom, ak sa podrží v ruke, dodáva telu energiu. Udržuje v rovnováhe city, odstraňuje strach, pomáha prekonávať depresie. Odstraňuje problémy a maximalizuje náš potenciál. Účinne čistí a nabíja nižšou čakry (najmä sexuálne a solar plexu). Oranžový kalcit napomáha liečiť žlčník a črevné poruchy, výborný účinok má na dráždivé hrubé črevo, pôsobí priaznivo na rozmnožovacie systém a odstraňuje z tela hlieny.

KRIŠTÁĽ je univerzálnym, najúčinnejším liečivým kryštálom na svete. Veľmi silne zosilňuje energiu - pohlcuje ju, uvoľňuje a reguluje, uvádza ju do úplnej harmónie. Povzbudzuje psychiku, jasnozrivosť, samostatnosť, pomáha sebazdokonalenie, ochraňuje pred všetkým zlým a negatívnym, zvyšuje naše duchovné sily, harmonizuje, odstraňuje bloky a stáva sa zrkadlom našej duše, čistí a chráni auru, zaisťuje kľudný spánok. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické žiarenie, čistí geopatogénne zóny. Pôsobí na korunnú čakru a ostatné čistí. Pri meditácii dokáže odfiltrovať všetky rušivé vplyvy. Možno ho použiť ako regulátor pre ostatné kamene. Vhodný na všetky zdravotné problémy, vrátane duševných. Tíši bolesti hlavy a zubov, neurologické a črevné ťažkosti, nevoľnosti, podporuje zažívací trakt, posilňuje imunitu, uvádza telo do rovnováhy, zvyšuje laktáciu.

Zdroj: vitajuwel.sk, Nefertitis

Jadeit (nefrit) – karneol – oranžový kalcit – krištáľ
Fľaša ViA – Šťastie
Set karafa ERA + fiola Šťastie
Set karafa GRANDE + fiola Šťastie

Produkty s touto směsí

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku