NÁVOD NA POUŽITIE PRODUKTOV - FIOLINO

V rukách držíte jedinečný výrobok z dielne českých sklárskych majstrov, ktorí toto fiolino vyrábajú ručne z čistého bezolovnatého borokremičitého skla. Vnútorný objem tohto jedinečného fiolína je vyplnený prírodnými drahokamami, ktoré slúžia na revitalizáciu (aktiváciu) vody, ktorú pijeme každý deň.

Ak si chcete naplno vychutnať zážitok z metódy VitaJuwel, vložte svoju osobnú fiolu do pohára s vodou alebo vínom na 7 minút. Výsledkom energetického vyžarovania drahokamov bude jemnejšia chuť vášho nápoja.

POUŽITIE

Pred prvým použitím odporúčame fiolino opláchnuť pod tečúcou vodou a potom ju utrieť. Pre túto osobnú fiolu s drahými kameňmi nie je potrebná žiadna ďalšia špeciálna starostlivosť. Ak pociťujete potrebu umiestniť fiolu raz za čas na slnečné svetlo, aby sa dobila energia drahého kameňa, môžeme to len odporučiť.

ČISTENIE

Fiolino je prakticky bezúdržbové, pokiaľ ide o čistenie. Po použití sa odporúča fiolino opláchnuť pod tečúcou vodou, utrieť a potom vložiť do koženého puzdra.

V ojedinelých prípadoch sa na sklenenom povrchu výrobku môžu vyskytnúť usadeniny spôsobené tvrdšou vodou a pod. Na ich odstránenie odporúčame použiť ocot v pomere 1:3. Prípadne je možné použiť citrónovú vodu. Výrobok sa odporúča vložiť do vyššie uvedeného nálevu. V závislosti od znečistenia nechajte v slanom náleve približne 2 hodiny alebo do nasledujúceho dňa. Potom ho dôkladne opláchnite.

Mierne zafarbenie vnútornej tekutiny nemá vplyv na funkčnosť výrobku a je skôr estetickým problémom. Drahokamy uviaznuté v úzkej časti fiolina nemajú vplyv na výsledok oživeného nápoja. Uchovávajte mimo dosahu detí mladších ako 12 rokov. Farebná variabilita minerálov je spôsobená ich čisto prírodným charakterom.

BEZPEČNOSŤ

S fiolínom zaobchádzajte rovnako opatrne ako s akýmkoľvek iným skleneným predmetom. Vyhnite sa nárazom a silnejším úderom. Pred každým použitím sa uistite, že fiola nie je poškodená. Ak by sa objavila prasklina alebo iné poškodenie, okamžite prestaňte výrobok používať.

Fiolino nie je možné umývať v umývačke riadu. Odporúčame umývať výrobok len pod tečúcou vodou, ale zároveň nevystavujte výrobok teplote vody nižšej ako 7 °C a vyššej ako 35 °C. Nevkladajte Fiolino do mrazničky, neohrievajte v rúre ani v mikrovlnnej rúre.