NÁVOD NA POUŽITIE PRODUKTOV - FIOLA S DRAHOKAMY

POUŽITIE

Pred prvým použitím odporúčame fiolu s drahými kameňmi opláchnuť pod tečúcou vodou a potom utrieť. O fiolu nie je potrebné ďalej špeciálne starať. Fiolu vložte do karafy a vyžarovaním energie prírodných drahých kameňov sa vitálna úroveň vody zvýši už po 7 minútach. Účinok fioly je najsilnejší, keď je v priamom kontakte s vodou. Odporúčame ponechať fiolu v karafe natrvalo, krása prírodných drahokamov robí z podávania vody výnimočný zážitok. Malý, osobný rituál.

Ak cítite potrebu umiestniť fiolu s drahými kameňmi na slnečné alebo mesačné svetlo (v závislosti od zmesi drahých kameňov), aby ste dobili energiu drahých kameňov, môžeme to len odporučiť.

ČISTENIE

Fiola je prakticky bezúdržbová. Pri každodennom používaní sa odporúča fiolu približne raz za 7 až 10 dní utrieť, opláchnuť pod tečúcou vodou a následne vysušiť. Na čistenie vnútra karafy ERA či zásobníku GRANDE ponúkame špeciálnu kefku od spoločnosti VitaJuwel.

V ojedinelých prípadoch sa pri dlhšom používaní môžu vyskytnúť usadeniny spôsobené tvrdšou vodou atď. Na ich odstránenie odporúčame použiť ocot v pomere 1:3. Prípadne je možné použiť citrónovú vodu. Samotné telo fioly sa odporúča vložiť do vyššie uvedeného roztoku. V závislosti od znečistenia nechajte v náleve približne 2 hodiny alebo do nasledujúceho dňa. Potom ju dôkladne opláchnite.

BEZPEČNOSŤ

S drahokamovou fiolou zaobchádzajte rovnako opatrne ako s akýmkoľvek iným skleneným predmetom. Vyhnite sa tvrdým nárazom. Fiolu používajte (vrátane umývania) v teplotnom rozmedzí približne 7 °C až 35 °C.

Pravidelne kontrolujte celistvosť fioly. Zmena chuti revitalizovanej vody môže signalizovať poškodenie fioly, v takom prípade si dajte pozor na úlomky skla a vodu už nekonzumujte.