NÁVOD NA POUŽITIE PRODUKTOV - FĽAŠA NA VODU INU!

POUŽITIE

Pred prvým použitím odporúčame celú fľašu Inu dôkladne umyť pod tečúcou vodou. Inu! je vyrobená z pevného borokremičitého skla bez obsahu ťažkých kovov a dokonale tesní. Po odstránení vrchného uzáveru môžete piť z užšieho hrdla fľaše.

Po odstránení spodného viečka sa otvorí samostatná komora na vložené drahokamy. Spodné viečko otvárajte vždy dnom nahor. V základnej verzii sme vložili do fľaše Inu! zmes krásnych kúskov krištáľu. Tento priestor v spodnej časti fľaše môžete vyplniť iným, vašim osobným minerálom alebo zmesou drahých kameňov.

Vlastné drahokamy môžete do spodnej komory voľne nasypať samostatne. Do spodnej komory je však možné naliať aj vodu s niekoľkými kvapkami dezinfekčného prostriedku alebo čistého alkoholu.

ČISTENIE

Fľaša Inu! nie je bezúdržbová, potrebuje starostlivosť, najmä v oblasti čistenia. Odporúčame čistiť fľašu aspoň raz za 7-10 dní. Pokojne aj častejšie. Počas čistenia sa odporúča fľašu úplne rozobrať a každú časť dôkladne umyť. Pravidelným čistením podporíte dlhodobú funkčnosť fľaše a najmä budete mať oveľa lepší pocit pri popíjaní drahokamovej vody.

V umývačke riadu možno umývať len sklenenú časť fľaše a silikónové tesnenie (bez uzáverov a drahokamov). Z vlastnej skúsenosti však odporúčame čistiť ručne pod tečúcou vodou a pomocou kefky.

BEZPEČNOSŤ

S fľašou Inu! zaobchádzajte rovnako opatrne ako s akýmkoľvek iným skleneným predmetom. Základom je sklo vyrobené z borokremičitého skla, ktoré neobsahuje ťažké kovy, takže ide o čisté sklo, jedno z najpevnejších skiel určených na dlhodobé používanie. Vyhnite sa však tvrdým nárazom. Nevkladajte fľašu do mrazničky ani mikrovlnnej rúry.