NÁVOD NA POUŽITIE PRODUKTOV - SLAMKA S DRAHOKAMOM

POUŽITIE

Pred prvým použitím odporúčame slamku a drahokam opláchnuť pod tečúcou vodou a vyčistiť. Po tomto kroku vložte drahokam otvorom na sklenenú časť a zasuňte ho až po rozšírenú časť slamky. Potom opatrne vložte do pohára a vyhnite sa prudkým pohybom alebo nárazom. Slamku môžete použiť aj na konzumáciu teplejšieho nápoja.

Drahokamy sú prírodné produkty. Môžu sa od seba líšiť (v rámci toho istého druhu) veľkosťou aj farbou.

ČISTENIE

Dokonalé čistenie samotnej slamky sa dosahuje vďaka priloženej kefke, ktorá je vyrobená z kokosových vlákien bez prítomnosti plastov. Možno ju použiť z oboch strán vložením do sklenenej časti slamky. Kefkou môžete dokonale vyčistiť vnútorné steny slamky, kým nie je úplne suchá.

Slamku z pevného borokremičitého skla odporúčame pravidelne čistiť po každom použití. Z nášho pohľadu považujeme za lepšie a jednoduchšie čistiť slamku pod tečúcou vodou. Je však možné ho vložiť aj do umývačky riadu (pri optimálnej teplote na umývanie skla). Samotné drahokamy nepotrebujú žiadnu špeciálnu starostlivosť. Odporúčame ich po každom použití opláchnuť pod tečúcou vodou.

BEZPEČNOSŤ

Slamka je vyrobená z kvalitného borokremičitého skla. Tento výrobok je navrhnutý tak, aby bol veľmi pevný a odolný. Je to však stále sklo. Venujte mu pozornosť, akú venujete sklenenému riadu. Pred každým použitím slamky skontrolujte teplotu nápoja. Neodporúčame používať deťom mladším ako 12 rokov.

VITAJUWEL ICE CUBE - FORMA NA ĽAD

ICE CUBE je špeciálna forma na ľad od spoločnosti VitaJuwel, vyrobená z potravinárskeho silikónu. Do silikónovej formy vložte drahokam, ktorý ste dostali spolu so sklenenou slamkou. Navlečte drahokam s otvorom na stred formy. Tú naplňte čistou vodou a vložte na 24 hodín do mrazničky (v prípade potreby stačí aj cez noc). Po vybratí formy z mrazničky nechajte chvíľu pôsobiť vonkajšiu teplotu, čo uľahčí oddelenie ľadu od silikónu. Potom vytlačte kocku ľadu zatlačením na dno formy a zmrazenú kocku ľadu nasuňte na sklenenú slamku VitaJuwel. A vychutnajte si svoj nápoj!