ZDRAVÁ VODA
V DOMÁCNOSTI, NA CESTÁCH

Jedna drahokamová fiola dokáže revitalizovať kohútikovú vodu pre celú domácnosť. Kúpou jedinej fioly to však zvyčajne nekončí ... Podávanie vody v karafe s drahokamami nadchne nielen vašu rodinu, ale aj priateľov, ktorí vás navštívia. Veľmi často potom nákup pokračuje osobnými fľašami VIA s konkrétnymi drahokamami alebo ďalšími Fiolami. Stretnúť sa na vlastné oči s produktami VitaJuwel® je naozaj zážitok.

 

Na doma Skrýt

FIOLY A KARAFY

VITAJUWEL

Drahokamová fiola je unikátnym výrobkom firmy VitaJuwel, každý kus je ručne fúkaný českými sklári. Fiola je naplnená rôznymi kombináciami drahokamových zmesí a má za cieľ oživenie bežné kohútikovej alebo filtrovanej vody priamo na Vašom stole. Viac o koncepte prípravy drahokamovej vody nájdete TU.

Odporúčame vám zakúpiť spoločne s drahokamovou fiolou tiež originálne karafy od VitaJuwel®. Tieto karafy ERA (objem 1,3l) a GRANDE (objem 7l) sú špeciálne vytvorené pre použitie s fiolou. Súčasťou karáf je pevné a bezpečné uchytenie fioly v hornom uzávere, sklenená fiola sa v žiadnom okamihu nedotýka stien karafy. V oboch karafách dochádza k nádhernému optickému efektu fioly voľne sa vznášajúce vo vode.

 

 • čerstvá a pramenitá voda vyrobená doma
 • výrazné zlepšenie kvality kohútikovej vody
 • žiadne kupovanie balenej vody
 • jedinečný dizajn
 • investície na celý život
 • vyrobené z čistého borosilikátového skla

 

 


DRAHOMAMOVÁ FIOLA

drahokamová zmes Wellness

59.90,- €

 

do e-shopu


 

SKLENENÁ SLAMKA

S DRAHOKAMOM

Naši zákazníci si už zvykli na vysokú kvalitu produktov s ich pridanou hodnotou v oblasti ekológie a ochrany životného prostredia. Tento nový produkt, ktorý je určený pre dlhodobé užívanie, plne recyklovateľný, zapadá do mozaiky a filozofie spoločnosti VitaJuwel.

Sklenená slamka je z pevného borosilikátového skla, ktoré prispieva k veľmi príjemnému konzumovanie tekutých nápojov a vedie k nahradeniu jednorazových plastových slamiek. Použitie drahokamu vloženého na sklenenom slamky oživujete vodu, ktorú konzumujete. Vďaka tomu môžete hravo pripraviť pre konzumáciu vitálny, drahokamy ošetrenú vodu. Pripravené je celkom sedem druhov drahokamov korešpondujúcich so siedmimi základnými čakrami v našom tele.

Slamku je dodávané v ochrannom bambusovom obalu pre použitie na cesty. Pre domáce využitie odporúčame zakúpenie kompletné sady 7 slamiek s kombináciami jednotlivých drahokamov

VitaJuwel ICE CUBES - forma na ľad

Úplne jednoducho možno povedať, že miešaný nápoj bez ľadu je ako telo bez duše. Premeňte svoj obľúbený nápoj v chladný letný drink s Ice Cube od VitaJuwel. Formy na prípravu kociek ľadu sú vyrobené zo silikónu, bezpečného pre potraviny a premieňajú vaše originálne drahokamy cez noc na chladnú kocku ľadu. Tú následne navlečte na sklenené slamku, tak ako ste už zvyknutí a vložte do vášho obľúbeného drinku! Pohľad na pomaly sa rozpúšťajúce kocku ľadu je jednoducho fantastický.

 

 • opakovane použiteľné
 • šetrné k prírode, 100% bez plastu
 • netoxické, hypoalergénne, bez BPA
 • starostlivo vybrané drahokamy
 • najlepšej sklo laboratórne kvality
 • za každé predané slamku vysadíme jeden strom

 

 


SLAMKA S DRAHOKAMOM

drahokam - aventurín

17.90,- €

 

do e-shopu


 

TREAT

SERIES

Novo uvádzame na trh úplne nový variant dávkovanie dezinfekcie, mydiel olejov či iných tekutín. Variant používanie drahokamov pre vylepšenie, zvýšenie trvanlivosti a získanie maxima z prírodných produktov a tekutín.

Jedná sa o prvý sériu produktov od spoločnosti VitaJuwel podporujúce životné prostredie človeka. Základom tejto série je čisté, borosilikátové sklo a síla přírodních drahokamů. Týmto konceptom je možné podporiť vitalitu bežných produktov v našom živote.

V tejto produktovej série máme pripravenú kombináciu celkovo šiestich rôznych druhov drahokamových zmesí. Aktuálnej situácie vyžadujúce zvýšenú hygienu je možné podporiť drahokamovou zmesou "Štěstí" s pumpičkou s vysoko kvalitným hygienickým gélom s likviditou baktérií na úrovni 99,9% a príjemnou prírodnou citrónovou vôňou. Ďalšia časť tejto série je určená pre wellness a SPA, v poslednej časti si potom prídu na svoje milovníci gastronómie a chuťou. Neoddeliteľnou súčasťou Treat Series je kombinácia drahokamových zmesou s variantom horných uzáverov - dávkovače, lievika a rozprašovača.

 

 • šetrné k životnému prostrediu
 • podporenie vitality tekutín
 • využitie v SPA aj v gastronómii
 • starostlivo vybrané drahokamy
 • čisté borosilikátové sklo
 • tri varianty horných uzáverov

 

 


DÁVKOVAČ DEZINFEKCIA

drahokamová směs Štěstí

54.90,- €

 

do e-shopu

Druhy zmesí Skrýt

Každá z nich pre vás revitalizuje pitnú vodu, každý drahokam prepožičiava zmesi svoje vlastnosti. Kritériá pre výber? Žiadne. Pokojne sa nechajte viesť intuíciou:

Ajurvéda Jubilee

více

Wellness

více

Päť elementov

více

 

Pre štíhlosť a formu

více

Rovnováha

více

Láska

více

 

Regenerácia

více

Luna

více

Navždy mladý

více

 

Šťastie

více

Ochránca

více

Inšpirácia

více

 

Diamant

více

Víno

více
 
 

Edícia Dr.Emota

Zlatý okamih

více

Vízia

více

 

 

Laboratórne testy Skrýt

Pôsobením drahokamových fiol ponorených do kohútikovej vody dochádza k zmenám v kryštalickej mriežke vody. Produkty VitaJuwel® pozitívne ovplyvňujú vodu ako po biologickej, tak aj po technickej stránke. Ponorením drahokamovej Fioly do vzorky vody dosahuje voda hodnoty, ktoré sú zistiteľné iba u pramentitej vody.

 

  

Na cesty Skrýt

FĽAŠA

VIA

Fľaša ViA má obsah 0,5 litra a jej originalita vás dostane. Celosvetovo prvá fľaša s dvoma uzávermi. Prírodné drahokamy vnútri jednoducho fungujú - obyčajná voda sa vďaka nim dostane znovu do formy. Vyberte si fľašu s drahokamami, ktoré sú vám najbližšie a nechajte ich robiť svoju prácu. A potom, až svoju ViA prvýkrát naplníte ... od toho dňa sa stane, že začnete piť častejšie. Skôr, než ucítite smäd . Možno ju vyberiete z tašky skôr preto, aby ste si ju znovu prezreli. A alebo aby ju všetci okolo vás tiež videli. A možno ju do tašky ani nedáte a jednoducho si ju ponesiete v ruke. Či bude energia prírody pôsobiť aj na vás? Áno, bude.

Po 7 minútach od naplnenia fľaše ViA sa do vody začne uvoľňovať energie prírodných minerálov. Drahokamovej moduly sú vymeniteľné, svoju ďalšiu zmes si môžete vybrať TU. Fľašu môžete použiť aj bez drahokamového modulu. Fľaša je plne rozobrateľné. Odporúčame čistiť ju pravidelne a dôkladne, aby nedochádzalo k usadzovaniu baktérií alebo prípadných nečistôt.

Vedeli ste, že používaním fľaše ViA možno ušetriť až 70 kg plastov ročne?

 • obnovuje vitalitu kohútikovej vody
 • jednoduchá a kompletné rozoberateľnost
 • starostlivo vybrané drahokamy (fair-trade)
 • plne recyklovateľná
 • na použitie kdekoľvek, kedykoľvek
 • záruka na 7 rokov

 

 


FĽAŠA VIA

drahokamová zmes Šťastie

79.90,- €

 

do e-shopu


 

KREATÍVNÁ

FĽAŠA INU!

Sklenená fľaša na vodu s dvoma uzávermi. Unikátná a jedinečná! Po otvorení horného viečka uvidíte na dne symbol kvetu života - patrí medzi ornamenty staré ako ľudstvo samo. Naplnením vody podporené týmto energetickým symbolom spoločne so silou minerálov, vzniká štruktúrovaná, vitálne voda už počas 7 minút. Pod spodným uzáverom sa skrýva oddelený priestor na drahokamy. Do štartu každej fľaše Inu! sme vložili nádherné krištáľmi, ktorých energia je veľmi silná a univerzálne. Ak ste znalci kameňov, potom sa vám otvára nekonečný svet možných kombinácií. Vlastnosti a pôsobenie drahokamov nie sú vašou silnou stránkou, nevadí! Snáď každý z nás ocenia čistú vodu neustále pri sebe a podporí tým pitný režim. Živá voda na vás čaká každým dúškom!

Vedeli ste, že používaním fľaše Inu! možno ušetriť až 70 kg plastov ročne?

 

 


FĽAŠA INU!

štyri farebné kombinácie

54.90,- €

 

do e-shopu


 

SKLENENÁ SLAMKA

S DRAHOKAMOM

Novinka pre kalendárny rok 2021 je vhodná aj na cesty! Sklenené slamku z borosilikátového skla je štandardne dodávané v bambusovej puzdre, ktoré sklenené slamku skvele ochráni. K tomuto puzdru je pripevnený vrecúško, do ktorého sa dá bezpečne uložiť váš osobný drahokam. Vyberať môžete zo siedmich druhov rôznych drahokamov korešpondujúcich so siedmimi základnými čakrami v našom tele.

Slamku je plne recyklovateľné a šetrné k životnému prostrediu. Pravdepodobne posledný slamku na pitie, ktoré si v živote kúpite!

 

 


SKLENENÁ SLAMKA

Set 7 slamiek + 7 drahokamov

64.90,- €

 

do e-shopu


 

DRAHOKAMOVÉ

FIOLINO

Elegantným dizajnom v tvare kvapky vody si fiolino od VitaJuwel získava zaslúženú pozornosť, kamkoľvek ho vezmete. Samozrejme aj svojim unikátnym obsahom krišťáľu, temne červeného granátu a nádherného ametystu. Vkladá sa priamo do pohára s vodou či vínom.

 


DRAHOKAMOVÉ FIOLINO

křišťál - granát - ametyst

42.90,- €

 

do e-shopu

 

 

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku